Cumhuriyetimiz Bugün 100 Yaşında

featured

Vali Numan Hatipoğlu, Cumhuriyetin 100. Yılında Tebrikleri Kabul Etti

Numan Hatipoğlu, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yıl kutlamaları çerçevesinde Valilik Makamı’nda düzenlenen Tebrikat Töreni’nde tebrikleri kabul etti. Törene, Valiyi ziyaret eden öğrenciler, siyasi parti milletvekilleri, askeri erkan, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, parti il ve ilçe başkanları, daire amirleri ve müdürleri katıldı. Türkiye’nin bu özel yıldönümünde, Vali Numan Hatipoğlu, tebrikatları kabul ederek bu anlamlı günü kutlama ve bir araya gelme fırsatını değerlendirdi.

Tokatlı öğrenciler, Cumhuriyetin 100. yıl dönümünü büyük bir coşkuyla kutladılar. Cumhuriyetin bu önemli yılını anlatan bir tiyatro gösterisi, coşkulu bir kalabalığın önünde Cumhuriyet Meydanı’nda sergilendi.

Kutlamalar, renkli bir kortej geçişiyle başladı. Asker, polis memurları, ve vatandaşlar uzun Türk bayraklarıyla donatılmışlardı. Ardından, 48’inci Piyade Eğitim Alayı Komutanlığı’na bağlı askerler gururla yürüyüşlerini gerçekleştirdiler.

Tören sırasında konuşma yapan Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, Cumhuriyetin 100. yıl dönümünü coşku ve gurur içinde kutladıklarını belirtti. Hatipoğlu, “Aziz Atatürk, milletçe ‘en büyük eserim’ dediğiniz Türkiye Cumhuriyeti’nin 100’üncü yıl dönümünü yaşıyoruz. Bu önemli dönüm noktasında, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmetle anıyoruz. 21 yıllık iktidarlarımız boyunca bu emanete hakkıyla sahip çıktık” dedi.

Hatipoğlu, Türkiye’nin tarihinin en büyük yatırım hamlelerini gerçekleştiren bir yönetim olduklarını ve Cumhuriyetin ikinci yüz yılını “Türkiye Yüzyılı” olarak taçlandırmak için kararlı olduklarını vurguladı. “Cumhuriyetimiz güvende, emin ellerde ve ehil yöneticilerle yönetilmektedir. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Tokatlı öğrencilerin bu coşkulu kutlamaları, Türkiye’nin Cumhuriyetin 100. yıl dönümünü büyük bir gurur ve sevinçle karşıladığını gösteriyor. Bu özel gün, Cumhuriyetin değerlerini ve kazanımlarını bir kez daha hatırlatmış ve gelecek nesillere taşımak için büyük bir kararlılıkla kutlanmıştır.

 

 

 

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Cumhuriyetimiz Bugün 100 Yaşında

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com