Çayırovalı miniklerden, Anneler Günü’ne özel program

featured

Çayırova Belediyesi Çocuk Kulübü'nden Anneler Günü Sürprizi

Çocuklar Annelerine Renkli Gösteriler Yaptı

İzmit – Çayırova Belediyesi Çocuk Kulübü öğrencileri, Anneler Günü programı kapsamında annelerine özel bir sürpriz hazırladı. Özel günde minikler, hazırladıkları gösterileri annelerine büyük bir gurur ve mutlulukla sundu. Anneler ve Çayırovalı minikler, bu özel günlerinde yanlarında olmayı ihmal etmeyen Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi'yi de yanlarında görmekten büyük memnuniyet duydu. Çiftçi, "Rabbim tüm annelere sağlık ve uzun ömürler versin, başımızdan eksik etmesin" dedi.

Miniklerin Gösterileri Anneleri Mutlu Etti

Çayırova'daki minikler, Anneler Günü için hazırladıkları renkli gösterilerle annelerini büyük bir sevinçle karşıladı. Çayırova Belediyesi Çocuk Kulüpleri'nde eğitim alan minikler, özel günde anneleriyle bol eğlenceli aktiviteler gerçekleştirdi. Annelerine sunulan gösterilerin yanı sıra, anneleriyle oyunlar oynayan ve birlikte çerçeve, önlük boyama gibi etkinliklere katılan Çayırovalı minikler, unutulmaz bir gün geçirdi. Program, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi ve Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi'nin katılımıyla renklendi. Hediye takdiminden sonra annelerle çocuklar arasında keyifli oyunlar oynandı.

Anneler Özel Günlerinde Unutulmadı

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, etkinlikte yaptığı konuşmada, "Rabbim tüm annelere sağlık ve uzun ömürler versin. Anneler bizim için çok değerlidir, başımızın tacıdır. Annelerimizin kıymetini bilmeliyiz" diyerek annelerin önemine vurgu yaptı. Çiftçi ayrıca, "Anneler, çocukları ne kadar mutlu olursa, kendileri de o kadar mutlu oluyor. Bu bilinçle çocuklarınızı bize emanet ettiyseniz, aynı hassasiyetle yolculuğumuza devam edeceğiz" ifadelerini kullandı. Programın sonunda, Başkan Çiftçi'nin annelere karanfil hediye etmesiyle etkinlik son buldu. Unutulmaz bir günün hatırası ise çekilen bir fotoğraf ile ölümsüzleştirildi.

Keşfetmeye Devam Edin

1
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Çayırovalı miniklerden, Anneler Günü’ne özel program

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com