Gemlik’te ‘engelsiz’ panayır

featured

Gemlik Belediyesi Engelliler Haftası'nda Engelsiz Panayır Düzenledi

Gemlik Belediye Başkanı Şükrü Deviren'in Katılımıyla Özel Etkinlik Gerçekleşti

Gemlik Belediyesi ve Gemlik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Engelliler Haftası kapsamında engelsiz bir panayır düzenledi. Gemlik Belediye Başkanı Şükrü Deviren'in de katıldığı etkinliklerde özel gereksinimli bireyler ve aileleri keyifli vakit geçirdi.

Engelsiz Kent Vizyonu için Çalışmalar Hız Kesmeden Devam Edecek

Gemlik Belediye Başkanı Şükrü Deviren, Gemlik'i engelsiz bir kent haline getirmek adına kararlılıkla çalışacaklarını belirtti. Etkinlik kapsamında oyun grupları, çeşitli ikramlar ve yarışmalar düzenlenerek özel gereksinimli bireyler ve aileleri unutulmaz anlar yaşadı. Katılımcılar, Gemlik Belediye Başkanı Şükrü Deviren'e teşekkürlerini iletti.

Etkinliğe Destek Veren Kuruluşlar Unutulmadı

Gemlik Özel Eğitim Akademisi, İlgim Özel Eğitim Merkezi, Yağmur Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Gemlik Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ve Cihatlı Özel Eğitim Okulu gibi kuruluşlar da etkinliğe destek verdi. Başkan Deviren, etkinlik sırasında gelen vatandaşlar ve aileleriyle fotoğraf çektirerek onlarla bir araya geldi. Vatandaşlardan gelen sorunları çözmek adına ilgili birimlere talimatlar verdi.

Gemlik Belediyesi, Engelliler Haftası'nda düzenlediği engelsiz panayır ile özel gereksinimli bireyler ve ailelerine keyifli anlar yaşattı. Başkan Şükrü Deviren'in liderliğindeki etkinlik, engelsiz kent vizyonunu daha da güçlendirdi.

Hayal Gücünüzü Besleyin: Benzer Konulardaki Bağlantıları İnceleyin

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Gemlik’te ‘engelsiz’ panayır

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com