Temiz Kampüs Temiz Tokat İçin Anlamlı Etkinlik

featured

Tokat Belediyesi, Üniversitemiz, Tokat Gençlik Merkezi ve Sıfır Atık Koordinatörlüğümüz iş birliği ile “Dünya Kül Tablası Değildir” etkinliği gerçekleştirildi. Taşlıçiftlik Kampüsümüzde gerçekleşen etkinliğe Belediye Başkanı Mehmet Kemal YAZICIĞOLU, Rektörümüz Prof. Dr. Fatih YILMAZ, Genel Sekreterimiz, Dekanımız, Müdürler, personelimiz ve öğrenciler katıldı.
Rektörümüz Prof. Dr. Fatih YILMAZ yapmış olduğu açıklamada çok anlamlı bir etkinliğin Belediyemiz, Üniversitemiz ve Gençlik Merkezimizle birlikte gerçekleştirildiğini ifade etti. Tokat’ta gençlerimizin ve vatandaşlarımızın çevreye olan duyarlılığını artırmak için bu etkinliğin gerçekleştirildiğini ifade eden Rektörümüz katkı veren Belediye Başkanımıza, Gençlik Merkezimize ve öğrencilerimize teşekkürlerini iletti.


Belediye Başkanı Mehmet Kemal YAZICIĞOLU yapmış olduğu konuşmada, çevreye duyarlılığın çok anlamlı ve kıymetli bir şey olduğunu ifade etti. Parklarda, sosyal alanlarda çevreye daha duyarlı olmamız gerektiğini ifade eden Belediye Başkanımız sigaranın çevreye çok fazla zarar verdiğini belirtti. Bu etkinliğin Tokat’a ve tüm Türkiye’ye örnek olmasını diledi.
Akabinde Belediye Başkanımız ve Rektörümüz öğrencilerimiz ile birlikte çevre temizliği yaptılar. Ağaçlara çevre mesajları astılar.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Temiz Kampüs Temiz Tokat İçin Anlamlı Etkinlik

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com