Tokat Belediye Başkanı Eroğlu;Türkiyenin Açıkhava Müzesi Yolunda Belediye Olarak Çalışıyoruz

featured

Türkiye’nin açık hava müzesi hüviyetindeki Tokat ilinde, Tokat Belediyesi tarihi sokaklarda yapmış olduğu restorasyon çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor.

“Tokat’ımızın tarihi güzelliklerini restorasyon çalışmalarımızı aralıksız devam ettiriyoruz. Şehrimizin şu anda iki ayrı Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, çalışmalarına bu yıl başlanan tarihi Beyhamam Sokağında incelemelerde bulundu. Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu yaptığı açıklamada noktasında sokak sağlıklaştırma çalışmalarımız devam ediyor. Bunlardan bir tanesi de Beyhamam Sokağımız. Beyhamam sokağımız şehrimizin çok eski, tarih kokan bir sokağı. Bu sokakta bu yıl başlattığımız çalışmamız hamdolsun şu anda yüzde ellilere kadar geldi. Önümüzdeki birkaç ay içerisinde tamamını bitirmiş olacağız” dedi.
Başkan Eyüp Eroğlu Beyhamam Sokağındaki çalışmaların önemine değinerek “Osmanlı sokaklarının ortaya çıkarılması anlamında 3 yıl önce başlattığımız ve 7 tane sokakta yapmayı düşündüğümüz çalışmalar hemen hemen bitmeye yakın bir noktaya gelmiş olacak. Ekiplerimiz binalarımızın cephelerinde, çatılarında çalışmalar yapıyorlar. Akabinde tarihine özgü boyama çalışmaları ve sokağımızda parke çalışmaları, ışıklandırma çalışmaları çalışmamız neticelenecek. Şehrimizin tarihine, kültürüne, turizmine bu güzel çalışmalar hayırlı uğurlu olsun diyorum” diye konuştu.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tokat Belediye Başkanı Eroğlu;Türkiyenin Açıkhava Müzesi Yolunda Belediye Olarak Çalışıyoruz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com