Tokat Gazze’nin Yanında Gazze Ateş Altında

featured

Milli İrade Platformu, Tokat Filistin Dayanışma Grubu tarafından düzenlenen Filistin’e destek mitingi, Tokat Cumhuriyet Meydanı’nda saat 14:30’da gerçekleşti. Miting, Filistin halkına, Gazze’ye ve Mescid-i Aksa’ya destek amacıyla düzenlenirken, çocuk katliamlarına karşı durma, anaların feryatlarına ses olma ve ülkelerini tehdit eden terörist İsrail, Amerika ve Avrupa’ya karşı Tokat’ın bir araya gelme vakti olarak görüldü.

Mitinge, Tokat’ın önemli siyasi figürleri de katıldı. Ak Parti Tokat Milletvekilleri Mustafa Arslan, Cünyet Aldemir, Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Yücel Bulut, Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Dr. Fatih Yılmaz, Ak Parti ve MHP teşkilatları ve çok sayıda Tokatlı vatandaş mitinge destek verdi.

Mitingde, Filistin’deki zorlu yaşam koşulları, çocuk katliamları, Mescid-i Aksa’nın statüsü ve Filistin halkının hakları konularında duygusal konuşmalar yapıldı. Katılımcılar, İsrail’in saldırılarına karşı duyarlılık göstererek, barış ve adalet çağrısında bulundu.

Milli İrade Platformu’nun düzenlediği miting, Filistin’e destek veren Tokatlılar için bir dayanışma ve birlik vurgusu taşıdı. Toplantıda, Filistin halkının yaşadığı zorluklara dikkat çekilerek, uluslararası toplumun bu konudaki sorumluluğuna vurgu yapıldı. Mitinge katılanlar, barış ve insan haklarına olan inançlarını dile getirerek, Filistin’e desteklerini bir kez daha yüksek sesle ifade ettiler.

Bu miting, Tokat halkının Filistin’e olan duyarlılığını gösterirken, aynı zamanda dünya genelinde Filistin halkına destek veren birçok toplumun yanında olduğunu bir kez daha gösterdi. Tokatlılar, barış ve adaletin her zaman en önemli değerler olduğunu vurgulayarak, Filistin’e desteklerini sürdürme kararlılıklarını ortaya koydular.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tokat Gazze’nin Yanında Gazze Ateş Altında

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com