TOKAT BELEDİYE BAŞKANI EROĞLU’NUN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

featured

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle mesaj yayımladı.
Başkan Eroğlu mesajında, öğretmenliğin; bilgi, tecrübe ve irfanla çocuklarımızı ve gençlerimizi geleceğe hazırlayan ve onlara adanmış bir hayat olduğunu vurguladı.
Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu mesajında; “Öğrencilerine rol model olan öğretmenlerimiz öğrencilerinin kişiliğini, hayata ve insana bakış açısını da şekillendirmektedir, dolayısıyla çocuklarımızın ve gençlerimizin dinamik, açık fikirli, üretken, aynı zamanda da sorumlu fertler olarak yetiştirilmesinde eğitimcilerimize büyük sorumluluklar düşmektedir.
Türkiye Yüzyılına gençlerimizi hazırlayan öğretmenlerimizin bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da milli ve manevi değerlerine yürekten bağlı bireyler yetiştirmeye ve eserleri olacak yeni nesillerimizle bizleri güçlü kılmaya devam edeceklerine yürekten inanıyorum.
Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e Başöğretmenlik unvanının verildiği bu anlamlı günde, kıymetli öğretmenlerimize en derin saygı ve şükranlarımızı sunuyor, bütün eğitim camiamızın 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü tebrik ediyorum” dedi.

 

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
TOKAT BELEDİYE BAŞKANI EROĞLU’NUN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir