Türkiye Yerel Basın Birliği yol haritasını belirledi

featured

Edirne'de Yerel Basın ve Gazetecilik Üzerine Yapılan Toplantı

Türkiye Yerel Basın Birliği'nden Yeni Dönem Hedefleri

Edirne'de düzenlenen 7. Olağan Genel Kurul'da Türkiye Yerel Basın Birliği Genel Başkanı olan Nezir Karayün, yerel basının ve gazetecilerin karşılaştığı zorlukları ele aldı. Karayün, yeni dönemde birlik hedeflerini güçlendireceklerini vurguladı.

Yeni Yönetim İlk Toplantısını Gerçekleştirdi

Nezir Karayün, 7. kez Türkiye Yerel Basın Birliği Genel Başkanlığı'na seçilmesinin ardından Balıkçı Kenan Sosyal Tesisleri'nde yeni yönetimiyle ilk toplantısını gerçekleştirdi. İlk Ana Kademe Yönetim Kurulu Toplantısı'nda, yerel basının sorunları masaya yatırıldı ve çözüm önerileri tartışıldı.

Stratejiler Belirlendi, Hedefler Güçlendirildi

Toplantıda, Türkiye Yerel Basın Birliği'nin yeni dönemde izleyeceği stratejiler ve hedefler belirlendi. Genel Başkan Nezir Karayün, gelecekteki hedeflerine yönelik açıklamalarda bulunarak, birliğin daha etkin ve güçlü bir şekilde faaliyet göstereceğini vurguladı.

Yerel Basın Başarı Ödülleri Yarışması Başlıyor

Karayün, yerel basını desteklemek amacıyla yerel yöneticileri ziyaret ederek destek isteyeceklerini belirtti. Ayrıca, Türkiye genelinde yeni şubeler ve temsilcilikler açma çalışmalarının devam ettiğini ifade etti. 5. Türkiye Yerel Basın Başarı Ödülleri Yarışması'nın da kısa süre içinde başlatılacağını duyurdu.

Toplantıda Öne Çıkan Konuşmalar

Toplantıya ev sahipliği yapan Beylikdüzü Balıkçı Kenan Tesisleri Sahibi Kenan Balcı'nın konukseverliği ve destekleriyle gerçekleşen etkinlikte, Türkiye Yerel Basın Birliği Genel Başkanı Nezir Karayün, katılımcılara teşekkür etti. Karayün ayrıca, genel kurula katılan delegelere, yönetim kurulu üyelerine ve toplantıya ev sahipliği yapan Kenan Balcı'ya teşekkürlerini iletti.

Hayal Gücünüzü Besleyin: Benzer Konulardaki Bağlantıları İnceleyin

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Türkiye Yerel Basın Birliği yol haritasını belirledi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com