BAŞKAN EROĞLU “TOKİ KONUTLARINDAKİ PARKLARIMIZIN TAMAMINI YENİLİYORUZ”

featured

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu Doğukent Mahallesi TOKİ konutlarında bulunan 9 parkın yenileme çalışmalarına başladıklarını ve parkların 45 gün içerisinde tamamlanarak hizmete sunulacağını söyledi.
TOKİ Konutlarında bulunan zemin çalışmaları tamamlanan 9 parkın çalışmalarını yerinde inceleyen Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu yapılan çalışma hakkında açıklamalarda bulundu. Başkan Eroğlu çalışmalar ile ilgili yaptığı açıklamada “TOKİ Konutları 4 etaptan oluşan bir yer. Bizim bu alanda TOKİ konutlarının tamamında 9 tane parkımız var. Bununla birlikte iki tane de spor komplekslerimizin olduğu alan var. Bundan birkaç yıl önce içerisinde basketbol sahası halısahası olan spor komplekslerimizi yapmıştık. Şimdi ise daha ilk başta yani bundan yaklaşık 15 sene önce yapılan parklar artık kullanılamaz hale gelmişti. Deforme olmuş, tabanıyla malzemeleriyle ihtiyaca cevap veremeyecek şekilde eskimişti. Biz şimdi bu 9 tane parkın 9’unu da ele alarak, şimdiden çalışmalarını başlatarak yeniliyoruz. Zemin çalışmalarını yaptık. Bu dokuz parkta başta zemin iyileştirmelerini, akabinde çocuk oyun gruplarını yapacağız. Spor aletlerini de ekleyerek, etrafında yeşil alanları ve çevre düzenlemesini yaparak 9 tane parkımızın çalışmasını inşallah önümüzdeki 45 gün içerisinde tamamlayarak TOKİ konutlarında yaşayan hemşerilerimizin, çocuklarımızın hizmetine sunacağız” dedi.
Şehrin birçok noktasında vatandaşların ve çocukların kullanımı için park çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini dile getiren Başkan Eroğlu “Bu çalışmamızı aynı anda bir bölgede 9 tane parkın yapılıp bitirilmesi açısından da önemli buluyorum. Burada yaptığımız parklar ve 2023 yılında yaptığımız parklarla birlikte Tokat’taki park sayımız 145 sayısına ulaşıyor. Bu yıl yeni eklediğimiz park sayımız 15 oldu. Şehrimize, hemşerilerimize hayırlı uğurlu olsun diyorum” diye konuştu.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
BAŞKAN EROĞLU “TOKİ KONUTLARINDAKİ PARKLARIMIZIN TAMAMINI YENİLİYORUZ”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com