Mustafa Keser – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Mustafa Keser – Biyografi, Kilo, Boy, Sevgilisi ve Diğer Detaylar

Mustafa Keser Kimdir?

Mustafa Keser, 1 Ocak 1945 tarihinde Elazığ’ın Maden ilçesinde dünyaya gelmiş bir Türk sanatçıdır. Kendisi halk müziği alanında tanınmış bir ses sanatçısıdır. Müzik kariyerine gençlik yıllarında başlayan Keser, TRT’de düzenlenen ses yarışmasında birinci olarak müzik kariyerine profesyonel anlamda adım atmıştır. Kendisi aynı zamanda albüm çalışmalarının yanı sıra birçok filmde de rol almıştır.

Biyografi

Mustafa Keser, Elazığ’da dünyaya gelmiş, lise eğitimini ise Diyarbakır’da tamamlamıştır. Babasının müzisyen olması onun müziğe olan ilgisini artırmış ve genç yaşlarda müzikle ilgilenmeye başlamıştır. Lise mezuniyetinin ardından müzik kariyerine odaklanmıştır ve öğrenim hayatına devam etmemiştir. 30 yaşındayken katıldığı ses yarışmasında birinci olarak TRT’de çalışmaya başlamış ve Kani Karaca’dan özel müzik eğitimi almıştır.

Ailesi

Mustafa Keser, 1978 yılında Nilüfer Keser ile evlenmiş ve bu evlilikten üç çocuğu olmuştur. Sanatçı, ailesine oldukça düşkün ve ailesiyle vakit geçirmekten keyif alır.

Fiziksel Özellikleri

Mustafa Keser’in göz rengi kahverengi ve saç rengi koyu kahverengidir. Kilo ve boy ölçüleri ise 65 kilogram ve 1.69 metre (169 cm) olarak bilinmektedir.

Güneş Burcu ve Doğum Yeri

Mustafa Keser’in güneş burcu Oğlak’tır ve doğum yeri Elazığ’ın Maden ilçesidir.

Sonuç olarak, Mustafa Keser Türk müziğine büyük katkıları olan bir sanatçıdır. Hem müzik kariyeri hem de aile hayatıyla dikkat çeken bir isim olan Keser, halk müziği alanında sevilen şarkılara imza atmıştır.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Mustafa Keser – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir