Bülent Serttaş – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Bülent Serttaş – Biyografi, Kişisel Hayatı ve Kariyeri

Bülent Serttaş, Türk müzik dünyasının sevilen isimlerinden biridir. İşte sıkça sorulan “Bülent Serttaş kaç kilo, boyu kaç, nereli, kaç yaşında, sevgilisi kimdir?” gibi soruların cevapları:

Tam Adı
Bülent Serttaş

Doğum Tarihi
1 Eylül 1965 (53 yaşında)

Sevgilisi
Selvi Serttaş

Güneş Burcu
Başak

Doğum Yeri (Nereli)
Keban, Elazığ

Kısaca Hayatı (Biyografi)
Bülent Serttaş, 1 Eylül 1965’de Elazığ’ın ilçesine bağlı olan Keban’da doğmuştur. Gençlik yıllarında Elazığ, Adana ve Gaziantep gibi şehirlerde sahne deneyimleri kazanmıştır. 1991 yılında çıkardığı ilk albümü “Utanıyorum” ile müzik kariyerine adım atmış, ancak gerçek çıkışını 1995 yılında çıkardığı “Aşığım Yanmışım” albümüyle yapmıştır. Türkiye’nin tanınan yüzlerinden biri haline gelmiş ve müzik kariyerinde başarılı adımlar atmıştır. Ayrıca 2010 yılında “Çakallar Dans” filminde oyunculuk deneyimi de yaşamıştır.

Göz Rengi
Açık Kahverengi

Doğal Saç Rengi
Siyah

Kilosu
85 kilogram

Boyu
1.72 metre veya 172 cm

Bülent Serttaş, müzik kariyerinin yanı sıra kişisel hayatında da önemli adımlar atmıştır. 2002 yılında Selvi Yılmaz ile evlenmiş ve üç çocuğu bulunmaktadır.

Bülent Serttaş hayranları merak ettikleri konularda bu bilgileri bulabilirler. Ayrıca kendisiyle ilgili güncel gelişmeler ve müzik kariyeri hakkında da detaylı bilgiye ulaşabilirler.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Bülent Serttaş – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir