Tokat İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ahmet KAYHAN, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörünü Ziyaret Etti

featured

Tokat İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ahmet KAYHAN, yeni görevinde ilk ziyaretini Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih YILMAZ’a gerçekleştirdi. Ziyarette kurumlar arası iş birliği ve gelecek projeler ele alındı.

İçişleri Bakanlığı Atamasıyla Gerçekleşen Ziyaret

Tokat İl Özel İdaresi Genel Sekreteri olarak atanan Ahmet KAYHAN, yeni görevine adım attıktan sonra ilk ziyaretini Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih YILMAZ‘a gerçekleştirdi. Bu ziyaret, hem kurumlar arası iş birliğinin hem de iletişimin önemini vurguluyor.

Kurumlar Arası İş Birliği Gündemde

Ziyaret, Üniversite ile İl Özel İdaresi arasındaki iş birliğinin güçlendirilmesi adına önemli bir adım olarak değerlendiriliyor. Gerçekleşen buluşmada, yapılacak ortak projeler ve iş birliği olanakları masaya yatırıldı. Bu, hem şehrin kalkınması hem de eğitim kalitesinin artması adına önemli bir gelişme olarak nitelendiriliyor.

Teşekkür ve İyilik Dilekleri

Ziyaret sırasında Rektör Prof. Dr. Fatih YILMAZ, misafirperverliği ve samimiyeti nedeniyle Genel Sekreter Ahmet KAYHAN‘a teşekkür etti. Yeni görevinde başarılar dileyen Rektör, iş birliğinin güçlenerek devam etmesini temenni etti.

Hediye Takdimiyle Son Bulan Ziyaret

Ziyaretin sonunda, Rektör Prof. Dr. Fatih YILMAZ, Genel Sekreter Ahmet KAYHAN‘a teşekkür etmek ve hatıra olarak kalması adına bir hediye takdim etti. Bu, ziyaretin dostane ve olumlu atmosferini pekiştirdi.

1
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tokat İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ahmet KAYHAN, Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörünü Ziyaret Etti

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com