Tokat İl Genel Meclisi, 2024 Bütçesini Değerlendirmeye Başladı

featured

Tokat İl Genel Meclisi, 2024 yılı bütçe görüşmelerine coşkuyla başladı. Toplantının açılışında, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün 2023 yılı faaliyet raporu sunumu gerçekleştirildi. Bu sunumla, il genel meclisi üyelerine geçmiş yılın başarıları ve çalışmaları hakkında detaylı bilgi verildi.

Tokat İl Özel İdaresi Başkanı, yeni bütçenin kabul edilmesi durumunda ilin ve tüm hemşirelerin hayrına olmasını diledi. Başkan, bütçenin Tokat iline ve halkına daha fazla hizmet sunma amacını taşıdığını vurguladı.

Toplantıda Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mustafa Avşar da sunum yaptı. Sunumunda, müdürlüğün 2023 yılında gerçekleştirdiği çalışmaları ve iletişim faaliyetlerini detaylı bir şekilde anlattı. Müdür Avşar, kamuoyuyla etkili bir iletişim kurmanın önemine vurgu yaparak, il özel idaresinin projelerini ve hizmetlerini daha geniş kitlelere ulaştırmak için yapılan çalışmalara değindi.

Tokat İl Genel Meclisi’nin 2024 bütçe görüşmeleri, ilin geleceği ve halkının refahı için atılan önemli bir adım olarak kabul ediliyor. Bu görüşmelerin sonucunda belirlenecek bütçe, ilin gelişimine katkı sağlayacak önemli projelerin hayata geçirilmesine olanak tanıyacak. Başkanın ve tüm il genel meclisi üyelerinin bu süreçte verdikleri emek ve gösterdikleri kararlar, Tokat’ın daha da ileriye gitmesine katkı sağlayacak.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tokat İl Genel Meclisi, 2024 Bütçesini Değerlendirmeye Başladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir