Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

featured

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle yayımladığı mesajında “ Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’da Samsun’dan başlattığı bağımsızlık mücadelesinin 104’üncü yılında 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızı kutluyoruz. Milletimizin ve vatanımızın bağımsızlığı için yaktığı hiç sönmeyen ve sönmeyecek olan özgürlük meşalesinin Cumhuriyetimizin 100’üncü yılına ulaşmış olmasının sevinç ve heyecanını yaşıyor, bu müstesna bayramı genç kardeşlerimiz başta olmak üzere bütün milletimizle birlikte kutluyoruz. Milli teknolojilerimizin üretiminin artması, yerli savunma sanayisinde yapmış olduğumuz atılımlar, enerji kaynaklarımıza ulaşımımızın yükseldiği bu dönemde ülkemizin aydınlık yarınlarını daha büyük umutlar ve güvenle karşılıyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, vatan uğruna şehit olmuş bütün şehitlerimizi rahmetle anıyor; Sevgili genç kardeşlerim, Tokatlı hemşerilerim ve milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com