TOKAT BELEDİYE BAŞKANI MEHMET KEMAL YAZICIOĞLU ANNELER GÜNÜ’NÜ KUTLADI

featured

Tokat Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, Anneler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Başkan Yazıcıoğlu mesajında; büyük fedakârlıkla gelecek nesillerin yetiştirilmesini sağlayan merhamet, sevgi ve şefkat timsali annelerin bir gün değil her gün hatırlanması gerektiğini vurguladı.

Başta şehit anneleri olmak üzere bütün Annelerin Günü’nü kutlayan Tokat Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Anne sevgisi, sevgilerin en büyüğü, en kıymetlisidir. Başımızın tacı annelerimizi mutlu etmek, onların gurur duyacakları birer evlat olabilmek annelerimiz için en güzel armağandır.

Bize; sevgiyi, şefkati, merhameti, saygıyı, vatan sevgisini öğreten annelerimizdir. Peygamberimiz “Cennet annelerin ayakları altındadır” buyurarak, cennetin yolunun da anne sevgisinden geçtiğini bildirmektedir.

Bizler; gece gündüz demeden evlatları için büyük fedakârlıklardan kaçınmayan değerli annelerimizi sadece bir gün değil her gün hatırlamalıyız.

2011 Yılında kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşadığım annemin acısı halen yüreğimde tazedir. Ben onu her gün her anımda anıyor, bana verdiği öğütlerle, öğretilerle hayata sımsıkı sarılıyorum.

Hayatlarının en değerli varlıklarını cennet vatanımız, bayrağımız ve ezanlarımız uğruna feda eden Şehit anneleri başta olmak üzere, rahmetli annemin, eşimin ve bütün annelerimizin Anneler Günü’nü tebrik ediyor, tüm annelerimize sağlıklı, huzurlu, aileleriyle birlikte güzel günler diliyorum.”

 

2
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
TOKAT BELEDİYE BAŞKANI MEHMET KEMAL YAZICIOĞLU ANNELER GÜNÜ’NÜ KUTLADI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com