Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmenleri Maaşla Ödüllendirecek

featured

Milli Eğitim Bakanlığı Personeline Ödül Yönergesi Kapsamında İşlemler Başladı

Ödül Yönergesi Uygulaması Öğretmenleri Teşvik Ediyor

Milli Eğitim Bakanlığı, ödül yönergesi çerçevesinde ödül almaya hak kazanacak olan Milli Eğitim Bakanlığı personeline ilişkin işlemlere başladı. Öğretmenleri maaşla ödüllendirecek uygulama, başarılı performans sergileyen öğretmenlere teşvik sağlamayı hedefliyor.

Hangi Kriterlere Göre Ödül Alacak Öğretmenler Belirlenecek?

Ödül alacak olan öğretmenlerin belirlenmesi için belirli kriterler bulunmaktadır. Bu kriterlerden ilki, söz konusu personelin en az 3 defa başarı belgesi almış olması gerekliliğidir. Ayrıca, ödül için teklifte bulunacak olan öğretmenlerin okul müdürleri, ilçe milli eğitim müdürleri ve il milli eğitim müdürleri tarafından önerilmesi gerekmektedir.

Öğretmenlerin Katkıları Değerlendirmede Önemli Rol Oynayacak

Ödüllendirme sürecinde, öğretmenlerin katkı sağladığı faydalı modeller veya yenilikler de dikkate alınacaktır. Patent veya faydalı model tescili belgesine sahip olan öğretmenler, değerlendirme sürecinde avantajlı konuma geçecektir. Okul yöneticilerinin, başarı belgesi almış personeli Milli Eğitim müdürlüklerine bildirmesi gerekmektedir.

Değerlendirme ve Ödüllendirme Süreci

Değerlendirme süreci bu bildirimler üzerinden gerçekleştirilecek ve ödül almaya hak kazanan personele belirlenen tutarlarla aylıkla ödüllendirme yapılacaktır. Öğretmenlerin bildirilme işlemleri Haziran ayı içerisinde tamamlanacak olup, değerlendirme süreci Temmuz ayında sonuçlandırılacaktır.

Hayal Gücünüzü Besleyin: Benzer Konulardaki Bağlantıları İnceleyin

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmenleri Maaşla Ödüllendirecek

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com