Tokat İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ahmet Kayhan, Bayan Personelleri Ziyaret Etti ve Anneler Günü’nü Kutladı

featured

Tokat İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ahmet Kayhan, kadın personelleri ziyaret ederek Anneler Günü’nü kutladı. Ziyarette, kadın personellerin önemi vurgulandı ve Anneler Günü’nün anlamı üzerinde duruldu.

Tokat İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ahmet Kayhan, İl Özel İdaresi’nde çalışan kadın personelleri ziyaret etti. Bu ziyarette, #AnnelerGünü’nü kutlayan Kayhan, kadın personellerin önemli rolünü vurguladı.

Kadın Personelleri Ziyaret ve Anneler Günü Kutlaması
Tokat İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ahmet Kayhan, kurum içinde görev yapan kadın personelleri ziyaret etti. Bu özel ziyaret, #AnnelerGünü’nde gerçekleşti. Ziyaret sırasında, Kayhan, fedakarlıkla çalışan kadın personellere teşekkür ederek Anneler Günü’nü kutladı.

Anneler Günü’nün Önemi
Anneler Günü, toplumda annelerin önemini ve değerini vurgulayan anlamlı bir gündür. Bu özel gün, annelere minnettarlık ve sevgiyi ifade etmenin bir fırsatı olarak kutlanır. Ahmet Kayhan’ın bu ziyareti, Anneler Günü’nün önemini vurgulamanın yanı sıra, kurum içindeki kadın personellerin değerini ve katkılarını takdir etme amacını taşıyor.

Tokat İl Özel İdaresi’nde Kadın Personellerin Rolü
Tokat İl Özel İdaresi’nde çalışan kadın personeller, kurumun işleyişi ve hizmet kalitesi açısından önemli bir rol oynamaktadır. Bu ziyaret, kadın çalışanların katkılarını takdir etmenin yanı sıra, onların motivasyonunu artırmayı ve kurum içindeki dayanışmayı güçlendirmeyi amaçlıyor.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tokat İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ahmet Kayhan, Bayan Personelleri Ziyaret Etti ve Anneler Günü’nü Kutladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com