TOGÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih YILMAZ’ın Yeni Eğitim Öğretim Yılına Dair Mesajı

featured

Sevgili Öğrenciler,
Yeni bir eğitim öğretim dönemine başlıyoruz. Üniversite ailemize yeni katılan öğrencilere hoş geldiniz diyor yeni eğitim öğretim yılının tüm öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum.
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi öğrenci odaklı bir anlayış benimsemiştir. Bu nedenle tüm öğrencilerimiz üniversitemizde iyi bir eğitimin yanı sıra sosyal anlamda da kendini geliştirebileceği bir ortam bulacaktır. Öğrencilik hayatınız Üniversitemizin sunmuş olduğu imkânlarla zenginleşecektir.
Unutmayın ki başarı, sadece sınıflarda alınan notlarla ölçülen bir şey değildir. Başarı; tutku, azim ve öğrenme aşkıyla birleştiğinde gerçekleşmektedir.
Sizler öğrendikçe ve kendinizi geliştirdikçe dünyaya bakış açınız da değişecektir. Bu yolculukta tüm hocalarınız ve çalışanlarımız sizlere rehberlik edecek, yaşadığınız her türlü sorun için çözümler sunacaktır.
Bu duygu ve düşüncelerle hayatınızın bu önemli evresinde kazandığınız tüm imkânları sonuna kadar kullanmanızı ve eğitim hayatınızı başarılarla donatmanızı temenni ediyor sağlıklı ve mutluluk dolu bir ömür diliyorum.
Prof. Dr. Fatih YILMAZ
Rektör

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
TOGÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih YILMAZ’ın Yeni Eğitim Öğretim Yılına Dair Mesajı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir