Ankara’daki Lanet Terör Saldırısı Kahraman Polislerimizce Etkisizleştirildi Facianın Eşiğinden Dönüldü

featured

Başkent’te sabah saatlerinde düzenlenen terör saldırısında 2 teröristten biri kendisini patlatırken diğeri ise güvenlik güçlerince etkisiz hale getirildi. Şüphelinin o karesi paylaşıldı. Patlama anına ait görüntüler ortaya çıktı.

Biri kendini patlattı, diğeri öldürüldü

Çok geçmeden olayın ayrıntıları paylaşıldı.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 2 terörist bombalı saldırı eyleminde bulunduğunu, teröristlerden birinin de kendini patlattığını açıkladı.

Öte yandan diğer teröristin de Türk polisi tarafından etkisiz hale getirildiği belirtildi.

İç İşleri bakanı Ali Yerli Kaya Yaptığı Açıklamada Terörü Lanetledi Kahrman Polislerimizin Hayti Tehlikesi Olmadığını Belirtirken Sosyal Medya da Bir Tkım Görüntüler Paylaşanlar Hakında Gerekli Ttkikat Ve soruşturma Başlatıldığını Bildirdi Bakan Yerli Kaya Uayarıda Bulunarak Derhal O görüntüleri Silin Dedi Miletimiz İçin Terörist Kalmayıncaya Kadar Çalışmalarımız Aralıksız Devem Edecek Diyerek Sözlerini Bitdirdi.

İçişleri Bakanlığımız Emniyet Genel Müdürlüğü giriş kapısı önünde meydana gelen HAİN TERÖR SALDIRI GİRİŞİMİNDE yaralanan kahraman polislerimiz Alim Reis Demirel ve Erkan Karataş’ın tedavileri devam etmektedir. Çok şükür hayati tehlikeleri bulunmuyor. Kahramanlarımıza acil şifalar diliyorum. TERÖRLE, ONLARIN İŞ BİRLİKÇİLERİYLE, ZEHİR TACİRLERİYLE, ÇETELERLE, ORGANİZE SUÇ ÖRGÜTLERİYLE MÜCADELEMİZ KARARLILIKLA DEVAM EDECEKTİR

https://twitter.com/i/broadcasts/1vAxRvnPlOZxl

 

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Ankara’daki Lanet Terör Saldırısı Kahraman Polislerimizce Etkisizleştirildi Facianın Eşiğinden Dönüldü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir