Jack Wilshere – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Jack Wilshere – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

Jack Wilshere Kimdir?

Jack Wilshere 1 Ocak 1992’de İngiltere’nin Stevenage kasabasında doğmuştur. Henüz dokuz yaşındayken ailesi tarafından futbola yönlendirilmiş ve Arsenal altyapısına girerek profesyonel kariyerine başlamıştır.

Profesyonel Kariyeri

Başarı dolu altyapı deneyiminin ardından yedekler takımına geçiş yaparak istikrarlı performansına devam etmiş ve 16 yaşına geldiğinde Arsenal A takımına yükselerek Arsenal tarihinin en genç oyuncusu olmuştur. 2010 yılında bir yıllığına Bolton takımına kiralık gitti ve Arsenal ortasahasındaki yerini sağlamlaştırdı. 2010-11 sezonunda 30’un üzerinde maçta görev alarak takımın kilit oyuncularından biri oldu. Uzun yıllar Arsenal ile oynadıktan sonra 2016’da Bournemouth’a kiralanan Jack Wilshere, 2018 yılında Türk takımlarından Fenerbahçe ile anlaşmıştır.

Kişisel Özellikler

Göz rengi kahverengidir ve doğal saç rengi açık kahverengidir. Kilosu 65’tir ve boyu 1.72 m veya 172 cm’dir. Güneş burcu Oğlak’tır.

Özel Hayatı

Wilshere’in sevgilisi Andriani Michael’dir. Ailenin bir parçası olarak, Wilshere’in futbol kariyeri dışında da mutlu bir özel hayatı olduğunu söyleyebiliriz.

Sonuç

Jack Wilshere, İngiliz futbolunun yetenekli isimlerinden biridir. Genç yaşından itibaren profesyonel futbol kariyerine odaklanarak önemli başarılar elde etmiş ve özel hayatında da mutlu bir ilişki sürdürmektedir. Her ne kadar birçok hayranının merak ettiği fiziksel özellikleri olsa da, Wilshere öncelikle yetenekli bir futbolcu ve sevgilisi Andriani Michael ile mutlu bir ilişkiye sahip bir birey olarak tanınmaktadır.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Jack Wilshere – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com