Google Proxima Nedir? ve Nasıl İptal Edilir?

featured

Google Proxima, Google tarafından sunulan bir hizmettir. Bu hizmet, kullanıcılara gezinme sırasında öneriler sunarak kolay bir arama deneyimi yaşatır. Fakat bazı kullanıcılar bu önerileri istemedikleri için Google Proxima’yı iptal etmek isteyebilirler. İptal etmek için ise Google Arama Ayarları bölümünden, ‘Arama özellikleri’ altından ‘Proxima’ seçeneğine gidip iptal işlemi gerçekleştirilebilir. Bu şekilde, kullanıcılar arama deneyimlerini daha özelleştirerek istemedikleri özellikleri kapatmış olacaklardır.

Google Proxima Nedir ve Nasıl İptal Edilir?

Bu soru son zamanlarda en sık sorulan sorulardan biri. Bu sorundan etkilenen vatandaşlar, çözüm aramak için birçok yere başvuruyor. Beta şirketi Google Proxima tarafından zorbalığa uğrayan kişiler bu sorunu çözmenin bir yolunu bulmaya çalışıyor. Bunun nedeni ise firmanın bir çok kişiyi dolandırıyor olması ve herhangi bir alışveriş yapılmamasına rağmen sistemde kayıtlı olsun ya da olmasın firmanın kredi kartından yüklü miktarda para çekilmesidir.

Google Proxima Beta Para İadesi

Google Proxima beta para iadesi kapsamında, bu alanda mağduriyet yaşayan kişiler ödedikleri ücretlerin iadesi konusunda bilgi sahibi olduğu taktirde, abonelik için ödedikleri tutarın iadesini alabilir. Çoğu kişinin yaygın olarak kullandığı bir uygulama olduğu için bu alanda bazı mağduriyetler yaşanabiliyor. Google Proxima beta para iadesi yapmak ve mağduriyet durumlarını gidermek için yapabileceğiniz birkaç seçenek bulunuyor. Öncelikle herhangi bir sebeple veya yanlışlıkla yapılan ödemelerde para iadesi yapmak için kısaca uygulamanız gereken bazı adımlar vardır. Öncelikle ödeme merkezinde bu konu hakkında yardım talebinde bulunarak, ödediğiniz tutarın iadesini talep edebilirsiniz. Google Proxima beta para iadesi için bu konuda yardım sağlayan destek birimi ile iletişime geçmeniz size daha fazla kolaylık sunmaktadır. Bunun yani sıra iptal işlemi için iptal etmek ve para iadesi istediğiniz seçenek üzerinden de ilerlemek mümkün. Para iadesinin yapılabileceği konularda, kullanıcılar herhangi bir mağduriyet ile karşı karşıya gelmemektedir. Gerekli olan adımların doğru şekilde uygulanmasının ardından abonelik ücreti dahilinde ödenen tutar iadesini almak mümkün.

Nasıl İptal Edilir?

Google Proxima nedir ve nasıl iptal edilir? Sorusu, bu isimle kredi kartlarından para çekilen kullanıcıların şikayetleri üzerine sık sık gündeme gelmeye başladı. Pubg yapımcısı olarak da bilinen Tencent Games firmasına ait olduğu iddia edilse de kesin bir bilgi henüz bulunmamaktadır. Sadece Türkiye’de değil dünya genelinde adına binlerce şikayet bulunan bu firma hakkında neredeyse hiçbir bilgi bulunmamaktadır diyebiliriz.

Google Proxima İletişim

Google Proxima beta pubg konusunda birçok kişi mağdur durumda. Hakkında neredeyse hiçbir bilgi olmayan bu firma adına izinsiz bir şekilde kredi kartlarından çekilen paralarını geri almak isteyen kullanıcılar Google Proxima beta iletişim bilgilerine ulaşmaya çalışsa da çabaları sonuçsuz kalmakta. Hiçbir iletişim bilgisi bulunmayan firma ile ilgili bu durum uzun süre böyle sürecek gibi görünmektedir.

Google Proxima Beta Şikayet

Pek çok kullanıcının kredi kartından bir kez ya da birden fazla çeşitli miktarlarda para çekilmesi ile Google Proxima beta şikayeti gündeme gelmiştir. Şikayet var sitesi başta olmak üzere pek çok sitede bu konu hakkında firma adına şikayetler bulunmakta. Bu şikayetler yalnızca ülkemizde değil dünya genelinde söz konusu bir durum. Çoğu kullanıcı müşterisi oldukları bankalar ile iletişime geçerek izinsiz çekilen bu ücreti talep etmekte. Google Play Store’da bu nedenle şikayet edilmekte hatta kimileri yasal süreç başlatmakta fakat henüz olumlu bir sonuç alındığından bahsetmek ne yazık ki mümkün değil.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Google Proxima Nedir? ve Nasıl İptal Edilir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir