Domagoj Vida – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Domagoj Vida Kimdir?

Domagoj Vida’nın Tam Adı, Doğum Tarihi, Sevgilisi ve Güneş Burcu

Domagoj Vida, 29 Nisan 1989 tarihinde Hırvatistan’ın Nasice kasabasında doğmuştur. 29 yaşında olan Vida’nın sevgilisi Ivana Gogic’tir ve güneş burcu Boğa’dır. Ayrıca doğum yeri Hırvatistan olarak bilinmektedir.

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Hırvatistan’ın Donji Miholloj kulübünde futbol kariyerine başlayan Domagoj Vida, 14 yaşına kadar burada futbol oynamıştır. Daha sonra Osijek kulübüyle anlaşarak amatör kariyerini sürdürmüş ve 2006’da profesyonel sözleşme imzalamıştır. 2010 yılında Alman ekibi Bayer Leverkusen’e transfer oldu. Ardından Dinamo Zagreb ile anlaşarak Hırvatistan’a dönmüş ve bu sürecin sonunda Ukrayna’da Dinamo Kyiv forması giymiştir. 2018 yılında ise Türkiye’ye gelerek Beşiktaş ile sözleşme imzalamıştır.

Fiziksel Özellikleri

Domagoj Vida’nın göz rengi mavidir ve doğal saç rengi koyu kahverengidir. Kilosu 73 kilogramdır ve boyu ise 1.84 metre veya 184 cm olarak bilinmektedir.

Sonuç olarak, Domagoj Vida, Hırvat futbolcu yeteneği ve uluslararası deneyimi ile tanınan bir sporcu olup, Türkiye’de Beşiktaş formasını başarıyla temsil etmektedir.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Domagoj Vida – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com