Vali Numan Hatipoğlu’nun 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Mesajı

featured
Bugün, emeği ve alın teriyle onurlu yaşam mücadelesi veren kamu veya özel sektördeki tüm işçilerimizin bayram olarak kutladığı önemli bir gündür.
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde tüm dünyada işçilerimizin mücadelesini ve önemini kutluyoruz. Emek insanın hayata kattığı en önemli değerdir. İşçilerin, emekçilerin, iş yerlerinde ve toplumda hak ettikleri saygıyı ve adaleti arama mücadelesi, tarihsel bir süreçte devam etmektedir. 1 Mayıs, bu mücadelenin sembolüdür ve her yıl, bu önemli günü kutlayarak, geçmişteki kazanımları hatırlamak ve geleceğe umutla bakmak için bir fırsattır.
Ülkemiz çalışanların haklarını korumak ve genişletmek için Cumhuriyet’in kurulduğu günden bugüne birçok adım atmış, sendikal haklar tanıyarak ve yasal mücadele zeminleri oluşturarak işçi işveren dengesini gelişmiş ülkeler seviyesine getirmiştir.
1 Mayıs, aynı zamanda birlik ve dayanışma günüdür. Bu nedenle, bugün birlik ve dayanışma ruhuyla hareket ederek, daha adil bir dünya için çalışmaya devam etmeliyiz.
En kutsal insani değer olan emek ile rızkını kazanan tüm emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyor, hepsine sağlık, huzur ve bereketli helal kazançlar diliyorum.

1
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Vali Numan Hatipoğlu’nun 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Mesajı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com