Tokat’ta Öğrenciler, Polis Teşkilatını Yakından Tanıdı

featured

Tokat İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle, Cumhuriyetimizin 100. yılı etkinlikleri çerçevesinde özel bir ziyaret gerçekleştirildi. Bu anlamlı etkinlik kapsamında, 23 Ekim 2023 tarihinde Vakıfbank Namık Kemal Ortaokulu’ndan 30 öğrenci, GOP Bulvarı’nda bulunan 2 Nolu Emniyet Hizmet Binası’nı ziyaret etti. Ardından, 26 Ekim 2023 tarihinde ise 26 Haziran Ortaokulu’ndan 26 öğrenci, Uzunburun İl Emniyet Müdürlüğü yerleşkesini ziyaret etti.

Ziyaretler sırasında İl Emniyet Müdürü Sayın Armağan Adnan ERDOĞAN ve Emniyet Müdür Yardımcıları, öğrenciler ve öğretmenlerle bir araya geldi. Öğrencilere çeşitli hediyeler takdim edilerek, onlarla keyifli sohbetler gerçekleştirildi.

Öğrencilere, Polis Teşkilatı’nın farklı birimleri tanıtıldı. Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü, Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü, Özel Harekat Şube Müdürlüğü ve Kent Güvenlik Yönetim Merkezi Şube Müdürlüğü gibi önemli birimler gezdirilerek, Polis Teşkilatı’nın çalışma prensipleri ve işleyişi hakkında öğrencilere detaylı bilgi verildi.

Bu etkinlik, öğrencilerin Polis Teşkilatı’nı daha yakından tanımalarını sağlamış ve Cumhuriyetimizin 100. yılına özel anlamlı bir deneyim yaşamalarına vesile olmuştur. İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle gerçekleştirilen bu etkinlik, geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz ile güçlü bir iletişim kurulmasına katkı sağlamıştır.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tokat’ta Öğrenciler, Polis Teşkilatını Yakından Tanıdı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com