Tokat Müftülüğü, Hacı Nâciye Aksoy 4-6 Yaş Kur’an Kursu’nu Açtı

featured

Tokat’ta eğitim alanındaki gelişmelere önemli bir katkı sunan Hayırsever Aksoy Ailesi, şehirdeki çocuklara daha iyi bir gelecek sunmak amacıyla Hacı Nâciye Aksoy 4-6 Yaş Kur’an Kursu’nun açılışını gerçekleştirdi. Aile, eğitim ve dini değerlere verdiği önemi bir kez daha göstererek bu özel kursumuza katkıda bulundu.

Kursun açılış törenine, şehrin ileri gelenleri, eğitimciler ve veliler katıldı. Hayırsever Aksoy Ailesi, Tokat’ın eğitim seviyesini yükseltmek ve çocukların dini bilgilerini güçlendirmek için bu projeyi hayata geçirdi.

Hacı Nâciye Aksoy 4-6 Yaş Kur’an Kursu, çocuklara Kur’an-ı Kerim’in yanı sıra ahlaki değerleri de öğretmeyi amaçlıyor. Kurs, modern eğitim metotları ve deneyimli öğretmenleri ile çocukların dini eğitimlerini en iyi şekilde alabilmelerini sağlıyor.

Başlık 3: Tokat Müftülüğü, Çocuklara Kur’an-ı Kerim Öğretecek Yeni Bir Kurs Açtı

Tokat Müftülüğü, şehirdeki dini eğitim hizmetlerini genişletmek ve çocuklara daha erken yaşlarda Kur’an-ı Kerim’i öğretmek amacıyla Hacı Nâciye Aksoy 4-6 Yaş Kur’an Kursu’nu hizmete sundu. Kurs, çocuklara İslam’ın temel değerlerini ve Kur’an’ı sevgiyle öğretmeyi hedefliyor.

Kursun açılış törenine, Tokat Müftüsü ve şehrin ileri gelenleri katıldı. Tokat Müftüsü, kursun çocuklarımıza dini bilgileri aktarmanın yanı sıra onlara ahlaki değerleri kazandırmayı amaçladığını belirtti.

Hacı Nâciye Aksoy 4-6 Yaş Kur’an Kursu, çağdaş bir eğitim ortamı sunarak çocuklara Kur’an-ı Kerim öğretmeyi ve onları dini değerlere yönlendirmeyi amaçlıyor. Kurs, uzman öğretmenler tarafından verilen derslerle çocukların dini bilgilerini geliştirecek.

Başlık 4: Hacı Nâciye Aksoy 4-6 Yaş Kur’an Kursu, Tokat’ta Eğitim Vermeye Başlıyor

Tokatlı çocuklar için özel olarak kurulan Hacı Nâciye Aksoy 4-6 Yaş Kur’an Kursu, kapılarını açtı. Kurs, çocuklara Kur’an-ı Kerim’i öğretmek amacıyla hayata geçirildi ve şehrin dinî eğitim hizmetlerine önemli bir katkı sağlayacak.

Kursun açılış törenine, şehrin ileri gelenleri, eğitimciler ve veliler yoğun ilgi gösterdi. Açılış konuşmalarında kursun çocuklara dini bilgileri öğretme ve ahlaki değerleri kazandırma amacını vurgulandı.

Hacı Nâciye Aksoy 4-6 Yaş Kur’an Kursu, çağdaş bir eğitim ortamı sunarak çocuklara Kur’an-ı Kerim öğretmeyi ve onları dini değerlere yönlendirmeyi hedefliyor. Kurs, deneyimli öğretmenler tarafından verilen derslerle çocukların dini bilgilerini geliştirmelerini sağlayacak.

Başlık 5: Tokat Müftülüğü, Hacı Nâciye Aksoy 4-6 Yaş Kur’an Kursu’nun Açılışını Kutladı

Tokat Müftülüğü, şehirdeki dinî eğitim hizmetlerini genişletmek ve çocuklara Kur’an-ı Kerim’i öğretmek amacıyla Hacı Nâciye Aksoy 4-6 Yaş Kur’an Kursu’nun açılışını coşkuyla kutladı. Kurs, şehirdeki çocukların dini bilgilerini güçlendirmeyi ve ahlaki değerleri kazandırmayı hedefliyor. Açılış töreni, dualarla başladı ve sonrasında okunan Kur’an tilaveti ile devam etti. Kursun önemi ve etkisi, törene katılanların yüzlerindeki tebessümlerle bir kez daha gözlendi.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tokat Müftülüğü, Hacı Nâciye Aksoy 4-6 Yaş Kur’an Kursu’nu Açtı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir