TOKAT İL ÖZEL İDARESİNİN 2024 YILI BÜTÇESİ 1 MİLYAR TL OLARAK BELİRLENDİ

featured

Tokat İl Genel Meclisi Kasım ayı toplantılarında 2024 yılı bütçe görüşmeleri tamamlandı. Bu önemli toplantılarda İl Genel Meclisi Başkanı Av. Erol Duyum liderliğinde, ilin gelecek yılı için belirlenen bütçe rakamı 1 milyar TL olarak karara bağlandı.

Meclis toplantılarının odak noktası, İl Özel İdaresi Stratejik Planı’nda belirtilen hedeflere ulaşmak için hazırlanan 2024 performans raporuna uygun bir bütçe oluşturmak oldu. Başkan Duyum, yaptığı açıklamada, bu süreçte emek veren tüm İl Genel Meclisi üyelerine ve İl Özel İdaresi Birim Müdürlerine teşekkür ederek, 1 milyarlık bütçenin Tokat’a hayırlı olmasını diledi.

Bu süreçte yoğun bir çalışma temposuyla geçen 20 günlük süreçte, bütçenin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür edildi. Başkan Duyum, belirlenen bütçe çerçevesinde, kaynakların israf edilmeden, halka hizmet etme adına birlik ve beraberlik içinde çalışacaklarını vurguladı.

Tokat İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Gökçe ise kapanış konuşmasında, İl Özel İdaresi’nin kaynaklarını Tokat halkının hizmetine maksimum düzeyde sunmayı hedeflediklerini ve bu bütçenin Tarım, Köy içi alt yapıları, kültür, eğitim, spor ve stratejik plan hedeflerine ulaşmak için kullanılacağını belirtti. Gökçe, 1 milyar TL’lik tahmini gider bütçesinin Tokat’a ve değerli çiftçilere hayırlı olmasını dileyerek, katkı sağlayan herkese teşekkür etti.

Bu önemli sürecin sona ermesiyle birlikte, İl Genel Meclisi Toplantısı ve 2024 Yılı Bütçe görüşmeleri teşekkür konuşmalarıyla noktalandı. Tokat’ın geleceği adına atılan adımların önemi, bu süreçte ortaya konan iş birliği ve gayretle bir kez daha vurgulandı.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
TOKAT İL ÖZEL İDARESİNİN 2024 YILI BÜTÇESİ 1 MİLYAR TL OLARAK BELİRLENDİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com