Tokat İl Özel İdaresi, Şehri Daha Yaşanılabilir Bir Hale Getirmek İçin Planlarını Hızlandırıyor

featured

Tokat İl Özel İdaresi, şehri daha yaşanılabilir hale getirmek için hızla harekete geçiyor. Yöneticilerin katılımıyla düzenlenen toplantılarda, planlanan çalışmalar ve hedefler değerlendiriliyor.

Tokat İl Özel İdaresi’nde Yöneticiler Toplantı Halinde

Tokat İl Özel İdaresi’nde, birim müdürlerinin katılımıyla Genel Değerlendirme Toplantıları düzenleniyor. İl Genel Meclis Başkanlığı’na seçilen Ali İhsan Gürel ve İl Özel İdare Genel Sekreterliği’ne atanan Ahmet Kayhan, görevlerine hızlı bir şekilde başladılar. Meclis Başkanı ve Genel Sekreter başkanlığında, İl Özel İdare bünyesindeki birim müdürlükleriyle değerlendirme toplantıları düzenlenerek, yapılacak işler planlanıyor.

Birim Müdürlükleri Faaliyetlerini Değerlendirdi

İl Özel İdare Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleşen iki günlük toplantılarda, İl Özel İdare Birim Müdürleri, müdürlüklerinin faaliyetlerini içeren brifinglerini sundular. Toplantılar, hafta boyunca diğer müdürlüklerin brifingleriyle devam edecek.

Tokat’ın İlçe ve Köylerinde Çalışmalar Devam Ediyor

Toplantılar sonrasında, Tokat’ın tüm ilçe ve köylerinde ilgili müdürlüklerce devam eden ve planlanan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Göreve Hazırız

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ahmet Kayhan, kurumlarının vatandaş odaklı, sonuca yönelik, hesap verebilir ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla hizmet götüreceğini vurguladı. Kayhan, “Tokat’ımız için tüm birimlerimizle hazırız” dedi.

İl Genel Meclis Başkanı Ali İhsan Gürel ise tüm meclis üyelerinin oy birliğiyle göreve başladıklarını belirtti. Gürel, “İl Özel İdaresi Müdürlerimizle görüşmelerimize başladık. İnşallah Tokat’ımız için en hızlı ve en kesin çözümlerle daha yaşanılabilir bir şehir haline getireceğiz” şeklinde konuştu.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tokat İl Özel İdaresi, Şehri Daha Yaşanılabilir Bir Hale Getirmek İçin Planlarını Hızlandırıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com