Tokat Belediye Plevnespor Yaptığı Basın Toplantısında TOKAT BELEDİYE PLEVNESPOR—BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ Müsabakasını Değerlendirdi

featured

12 kasım 2023 Pazar günü saat 14.00 te 3.lig 4. Grup TOKAT BELEDİYE PLEVNESPOR—BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ maçı oynanmıştır.
Öncelikle sahamızı mükemmel kalitede maça hazırlayan Gençlik Spor Müdürlüğümüze, tribünleri dolduran, bir dakika susmayan taraftarlarımıza çok teşekkür ediyoruz.
Ev sahibi olarak resmiyette 15 olan misafir yönetici protokol sayısını, talep üzerine 30 a kadar çıkarttık, ve misafirlerimizi ağırladık.adanadan gelen 80 civarında misafir seyirciyi yerlerine alarak ihtiyaçlarını karşıladık.
Tokat emniyetine, özel güvenlik güçlerimize çok teşekkür ediyoruz.
Maçın ilk 15 dakikası içersinde çok sert oynayan rakip takıma maçın orta hakemi ŞAHİN BERKER(Gümüşhane bölgesi) müsamaha göstermiş, adeta onlara cesaret vermiştir.ilk yarının son dakikasında takımımızın sağbeki alt yapı oyuncumuz, gözbebeğimiz Özgürün rakibin sert darbesi sonucu sağ omuz fibula kemiği kırılmıştır.hakem pozisyona faul dahi çalmamıştır.
İkinci yarının başında rakip takım 1-0 öne geçmiş, takımımız rakibi bu dakikadan sonra adeta bunaltmıştır.sağlı sollu ataklarımız her defasında hakem engeline takılmıştır.
Müsabakanın 60 ila 70. Dakikaları arasında 3 tane net penaltımız verilmemiştir.pozisyonlar kameralar ile tespit edilmiş olup, defaten izlediğimizde futbol oyun kuralları gereği penaltı ile cezalandırılması gerekmektedir.son penaltı pozisyonunda bizzat pozisyonun içinde olan, ceza alanında iki rakibi tarafından adeta makasa alınarak biçilen sahaların en efendi oyuncusu futbolcumuz ARDA hakeme itiraz etmeye gittiğian direk kırmızı kartla ihraç edilmiştir.
Rakibin 17 numaralı oyuncusu oyuncularımızı ve seyircilerimizi sürekli tahrik etmiş ama herhangi bir ceza almamıştır.
Maçın sonuna minumum 12 dakika beklerken 5 dakika uzatma ile geçiştirilmiştir.bu kadar rakip takım oyuncusu gibi çalışan maçın hakeminin art niyetli olduğu apaçık ortadadır.
Maçın tüm görüntüleri ile beraber MHK ye itirazımızı yaptık, takipçisi olacağız.
Sahada alın teri döken sporcularımızın ve kulübümüzün hakkını kimseye yedirtmeyeceğiz..
Vefakar, cefakar seyircimiz hakemin ve rakip takım oyuncularının tahriklerine gelmemiş, çok büyük olayların çıkmasının önüne geçmiştir.
Tff nezdinde her türlü girişimde bulunduk ve bulunmaya devam edeceğiz.

 

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tokat Belediye Plevnespor Yaptığı Basın Toplantısında TOKAT BELEDİYE PLEVNESPOR—BITEXEN ADANA 1954 FUTBOL KULÜBÜ Müsabakasını Değerlendirdi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com