Tokat Belediye Plevnespor, Sezona Afyon’da Hazırlanıyor!

featured

Tokat Belediye Plevnespor, yeni sezon öncesi hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor. Takım, 12 günlük sezon başı kampı için Afyon Korel Otel’de bir araya geldi. Sabah ve akşam olmak üzere düzenlenen yoğun antrenmanlarla çalışmalarını sürdüren takım, yüksek motivasyonuyla dikkat çekiyor.

21 kişilik sporcu kadrosuna eklemeler yapma planları da yapan Tokat Belediye Plevnespor, transfer komitesinin raporu doğrultusunda birkaç yeni oyuncuyla kadrosunu güçlendirebilir. Afyon’un birçok takımın kamp yaptığı bir merkez haline gelmesi, takımımız için büyük bir avantaj olarak öne çıkıyor.

Teknik Direktör Semih Tokatlı, yaptığı açıklamada en az 4 hazırlık maçı yapacaklarını belirtti. 12 günlük yoğun kampın ardından oyunculara verilecek iki günlük izin sonrasında ekip, tekrar Tokat’ta bir araya gelerek yeni sezonun hazırlıklarına kendi tesislerinde devam edecek.

Futbol Şubesi Sorumlusu Mehmet Elibol, yaptığı açıklamada takımın neşeli bir ortamda çalışmalarını sürdürdüğünü ve yeni sezon için umut dolu olduklarını ifade etti. Takımın hedefleri doğrultusunda çalışmalarına devam edeceği belirtildi.

Tokat Belediye Plevnespor, Afyon’daki kamp çalışmalarıyla birlikte yeni sezona en iyi şekilde hazırlanmayı amaçlıyor. Taraftarlar da heyecanla takımın performansını bekliyor.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tokat Belediye Plevnespor, Sezona Afyon’da Hazırlanıyor!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com