Tokat Belediye Plevnespor İlk Hazırlık Maçında Menemen FK’ya Karşı

featured

Tokat Belediye Plevnespor, yeni sezon hazırlıkları kapsamında Afyon’da düzenlenen kampın ardından ilk hazırlık maçına çıktı. Rakip ise 2. Lig’in bu sezon şampiyonluk iddiasıyla öne çıkan takımlarından Menemen FK oldu. Maç sonucunda sahadan 4-2’lik skorla mağlup ayrılan Tokat Belediye Plevnespor, teknik direktör Semih Tokatlı yönetimindeki performansıyla dikkat çekti.

Menemen FK’nın 20 günlük kamp sürecinin ardından sahaya çıktığı maçta, henüz 3. gününde olan Tokat Belediye Plevnespor, oyunun ilk yarısında kendi kalesine attığı iki golle geri düştü. Maçın ikinci yarısında ise teknik direktör Semih Tokatlı, oynamayan tüm oyuncularını sahaya sürdü. Maç sonunda skorun 4-2 olmasıyla sonuçlanan müsabaka, skordan ziyade oyun anlayışı bakımından önem taşıdı.

Teknik direktör Semih Tokatlı, maç sonrası yaptığı açıklamada, hazırlık maçlarının skordan öte takımın oyun anlayışını geliştirmesi açısından önemli olduğunu vurguladı. Kendi kalesine attıkları ilk iki golün takımın hazırlık sürecindeki eksikliklerinden kaynaklandığını belirten Tokatlı, oyuncularının saha içindeki performansından memnun olduğunu ifade etti. Oyunun ikinci yarısında tüm oyuncuları deneme şansı bulduklarını söyleyen Tokatlı, önümüzdeki günlerde daha fazla hazırlık maçı yaparak takımın uyumunu artırmayı hedeflediklerini dile getirdi.

Tokat Belediye Plevnespor, kamp programına devam ederken, yakın gelecekte yapılacak olan diğer hazırlık maçlarıyla da oyuncuların form ve performanslarını değerlendirmeye devam edecek. Takımın, Menemen FK ile oynadığı hazırlık maçı, tecrübe kazanmaları ve eksikliklerini gidermeleri adına faydalı bir adım olarak gözüküyor.

Yeni sezon öncesinde yapılan hazırlık maçları, takımların eksiklerini belirlemesi ve oyun planlarını şekillendirmesi açısından büyük önem taşıyor. Tokat Belediye Plevnespor, bu mücadeleleri üzerine koyarak lig öncesi en iyi formunu yakalayabilmek adına çalışmalarını sürdürecek.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tokat Belediye Plevnespor İlk Hazırlık Maçında Menemen FK’ya Karşı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com
Portobet Giriş