Tokat Belediye Plevnespor, Bursa Yıldırım Spor İle Büyük Maça Hazırlanıyor

featured

Tokat Belediye Plevnespor, önemli bir karşılaşmaya hazırlanıyor. Takım, 10 Aralık 2023 Pazar günü saat 14.00’te Bursa’da, Bursa Yıldırım Spor ile karşı karşıya gelecek. Bu kritik müsabaka öncesinde, takımın kamp yaptığı otelde çok değerli hemşehrilerimiz destek ziyaretinde bulundu.

Tokatlıların gösterdiği destek ve ilgi takım için oldukça motive edici oldu. Takım Başkanı Sayın Avukat Eyüp Eroğlu Beyefendi, Tokat Belediye ve Tokat Belediye Plevnespor’un dışarıda yaşayan tüm Tokatlılara selamını ileterek, ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Eroğlu, Tokatlıların gösterdiği sevgi ve ilgiden dolayı teşekkürlerini iletti.

Maç sonrasında ise Tokat/Turhallı ve Bursa’da yaşayan İş İnsanı Sayın Ercan Akgül Beyefendi, kendisine ait Ocakbaşı restoranında takıma özel bir yemek düzenleyecek. Bu nazik jest için Sayın Akgül’e teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tokat Belediye Plevnespor, bu destekle birlikte maça yüksek bir moral ile hazırlanıyor. Takımın gösterdiği performans ve hemşehrilerimizin destekleriyle birlikte, umuyoruz ki bu müsabakadan başarıyla ayrılacaklar. Takımın bu heyecan verici maçındaki gelişmeleri yakından takip edeceğiz.

1
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tokat Belediye Plevnespor, Bursa Yıldırım Spor İle Büyük Maça Hazırlanıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com