BAŞKAN EROĞLU: “NE KADAR GURUR DUYSAK AZ”

featured

Milli Güreşçi Nesrin Baş, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nu Belediye Başkanlık Makamında ziyaret etti.

Arnavutluk’un başkenti Tiran’da düzenlenen 23 Yaş Altı Dünya Güreş Şampiyonası’nda Altın madalya kazanarak üst üste ikinci kez Dünya Şampiyonu olan TOGÜ Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisi Nesrin Baş; babası Alişen Baş ve antrenörü Öğretim Görevlisi Sebati Kaya ile birlikte Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nu ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu; “Dünya Şampiyonu Nesrin Baş kardeşimize nazik ziyaretlerinden dolayı öncelikle teşekkür ederim. Kendisi ile Tokatlılar olarak ne kadar gurur duysak az. Kardeşimiz geçtiğimiz yıl da Dünya Şampiyonu olmuştu. Bu yıl da 68 Kg’da ikinci kez Dünya Şampiyonu olarak bizleri gururlandıran, bayrağımızı göndere çektiren ve Tokat’ımızın adını her yerde duyuran kardeşimize çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Tokat Belediyesi olarak kardeşimizin her zaman yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Nesrin Baş ise yaptığı konuşmada; “İkinci kez Dünya Şampiyonu olmaktan mutluluk ve gurur duyuyorum. Belediye Başkanımız her zaman bizim yanımızda oldu ve destekledi. Desteklerinden dolayı Sayın Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
1
sinirli
Sinirli
BAŞKAN EROĞLU: “NE KADAR GURUR DUYSAK AZ”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com
Portobet Giriş