Tokat Almus’ta DHKP/C terör örgütüne ait sığınak bulundu

featured

Tokat’ın Almus ilçesinde, 26 Temmuz 2023 tarihinde gerçekleştirilen operasyonda önemli bir gelişme yaşandı. Tokat İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin titiz çalışmaları sonucunda, geçmiş yıllarda DHKP/C terör örgütü tarafından depo alanı olarak kullanıldığı değerlendirilen bir sığınak tespit edildi.

Operasyon kapsamında gerçekleştirilen aramalarda, sığınak içerisinde kullanılmış ve büyük bir kısmı çürümüş halde muhtelif yaşam malzemeleri ele geçirildi. Bu malzemeler arasında terör örgütü üyelerine ait olduğu düşünülen delil niteliği taşıyan eşyalar da bulunuyordu.

Almus İlçesi Jandarma Komutanlığı’nın başarılı operasyonunda, ele geçirilen delil niteliği taşıyan malzemeler adli işlemler için muhafaza altına alınırken, kullanılamayacak durumdaki malzemeler ise yerinde imha edildi. Operasyonla ilgili olarak adli makamların detaylı inceleme başlattığı bildirildi.

Jandarma yetkilileri, vatandaşların huzur ve güvenliği için aralıksız olarak operasyonların devam edeceğini vurguladı. Toplumun güvenliği için gösterilen özverili çalışmalardan dolayı Jandarma ekiplerine teşekkürlerini ileten yetkililer, terör örgütlerine karşı mücadelelerinin kararlılıkla sürdüğünü belirtti.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tokat Almus’ta DHKP/C terör örgütüne ait sığınak bulundu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com