featured

Tokat Ak Parti Milletvekili Av.Mustafa Arslanın 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı

Eğitim ve öğretim camiamızın yılmaz neferleri, büyük ve güçlü Türkiye’nin mimarları olacak çocuklarımızın ve gençlerimizin yetişmesinde en büyük pay sahibi kıymetli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.
Öğretmenlerimiz, çocuk ve gençlerimizin geleceğe hazırlanmasında üstlendikleri sorumluluklarla yarınlarımızı inşa etmektedir. Kıymetli öğretmenlerimizin yetiştirdiği çocuklarımız, ülkemizi, milletimizi büyük bir şuurla sahiplenecek ve Türkiye Yüzyılı’nın inşasının daha sağlam ve kuvvetli, geleceğinin daha aydınlık olmasını sağlayacakladır.
2002 yılından bugüne, günden güne gelişen ve modernleşen eğitim ve öğretim faaliyetlerimiz için yatırımlarımızı artırmaya, öğrencilerimizin daha modern koşullarda eğitim görmeleri için çalışmalarımıza devam ediyoruz. 2024 yılı merkezi yönetim bütçesinin %14,6 ile en yüksek pay sahibi bu yılda Milli Eğitim Bakanlığı olmuştur. Bu bizlerin eğitim ve öğretime ne kadar önem verdiğimizin bir göstergesidir.
Aynı zamanda eğitim-öğretim sistemimizin taşıyıcı sütunu olan öğretmenlerimizin mali ve sosyal imkânlarını güçlendirmeyi, onlara huzurlu ve güvenli bir çalışma ortamı sunmayı kendimize vazife olarak görüyoruz.
Millet Mekteplerinin açıldığı ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e Başöğretmenlik ünvanının verildiği bu anlamlı günde, görevi esnasında şehit olan öğretmenlerimiz başta olmak üzere ahirete irtihal etmiş öğretmenlerimizi rahmet ve saygıyla anıyorum. Görevine azim ve inançla devam eden öğretmenlerimize teşekkür ediyor, çalışmalarından muvaffakiyetler diliyorum. Emekli öğretmenlerimize sağlık ve afiyetle Rabbimden hayırlı ömürler diliyorum.
Tüm eğitim-öğretim camiamızın 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlu olsun.

Av.Mustafa ARSLAN
AK Parti Tokat Milletvekili

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tokat Ak Parti Milletvekili Av.Mustafa Arslanın 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com