TOGÜ YENİLİKLERİN ÖNCÜSÜ OLMAYA DEVAM EDİYOR

featured

Üniversitemiz Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi (TOGÜSEM) tarafından Ekim ayında birçok eğitim ve kurs başlatılıyor. Çevrimiçi veya yüz yüze yapılacak olan eğitim ve kurslara tüm halkımız katılabilir.
Ekim ayı içerisinde İngilizce, Bilişsel Davranışçı Terapi Temel Eğitimi, Yoga, İstatistik, SPSS Uygulamaları, Ekşi Mayalı Ekmek, Robotik Kodlama, Müzik, Sınıf Yönetimi ve Proje Hazırlama kursları başlıyor.
Rektörümüz Prof. Dr. Fatih YILMAZ, Üniversitemiz Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezimizin, hızlı ve sürekli olarak değişen çevremizde vermiş olduğu kurs ve eğitimlerle sürekli olarak eskiyen bilgi düzeyini çağın gereklerine uygun yeni bilgilerle donattığını ifade etti. Rektörümüz, TOGÜSEM’in Üniversitemiz birimlerinin sahip olduğu uzmanlıklarından yararlanarak kısa ve uzun süreli eğitim-öğretim programları düzenlendiğini belirterek bu eğitim ve kursların tüm halka, çalışanlarımıza ve öğrencilere açık olduğunu söyledi.
Ekim ayı içerisinde başlayacak olan kurslar:
Prof. Dr. Tahsin İLHAN tarafından gerçekleştirilecek “Bilişsel Davranışçı Terapi Temel Eğitimi” 6 Ekimde; Dr. Öğr. Üyesi Vasviye EROĞLU tarafından gerçekleştirilecek “Yetişkin Kadın Yoga Eğitimi” 9 Ekim’de; Doç. Dr. Dekant KIRAN tarafından başlatılacak “Temel İstatistik ve SPSS Uygulamaları Eğitimi” 14 Ekim’de; Öğr. Gör. Ercan POLAT tarafından yapılacak olan “Ekşi Mayalı Ekmek Kursu” 14 Ekim’de başlayacak.
Ekim ayında çocuklara yönelik İngilizce kursları da gerçekleştirilecek. İngilizce Öğretmenleri Dilara Hatun ERKAN ve Gözde ASLAN’ın gerçekleştireceği Junıor English Club 2, 3, 4, 5’inci sınıf kursları 14 Ekim’de başlıyor.
Öğr. Gör. İbrahim Enes ÖNER’in 3. ve 4. sınıf öğrencilere yönelik gerçekleştireceği Robotik Kodlama kursu 14 Ekim’de; Dr. Öğ. Üyesi Hamza ÜSTÜN ve Müzik Öğretmeni Ayşenur ÜSTÜN tarafından yapılacak olan TOGÜ Çocuk Korosu kursu 16 Ekim’de; Prof. Dr. Nail YILDIRIM’ın gerçekleştireceği Sınıf Yönetimi Becerileri Kursu 17 Ekim’de başlayacak.
Doç. Dr. Adem YILMAZ, Doç. Dr. Ufuk SÖZCÜ ve İngilizce Öğretmeni Suzan AVANOĞLU tarafından yapılacak, “Proje Döngüsü: Erasmus+ ve TÜBİTAK Proje Hazırlama Eğitimi” ise 21 Ekim’de başlıyor.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
TOGÜ YENİLİKLERİN ÖNCÜSÜ OLMAYA DEVAM EDİYOR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com