TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu TOKAT’ta

featured

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız M.Rifat Hisarcıklıoğu, dün akşam havayoluyla Tokat’a geldi.

TOBB Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Tokat programı kapsamında ilk ziyaretini Tokat Valimiz Numan Hatipoğlu’na gerçekleştirdi.
Ziyarete Yönetim Kurulu Başkanımız Fatih Gökdere, Meclis Başkanımız Emin Yılar ve oda borsa başkanlarımız ile oda borsa yöneticilerimiz de eşlik etti.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, Tokat programı kapsamında TSO’ay ziyaret gerçekleştirdi.
Yönetim Kurulu Başkanımız Fatih Gökdere ve Meclis Başkanı Emin Yılar tarafından hizmet binamız önünde çiçekle karşılanan Başkan Hisarcıklıoğlu, oda yöneticileri, eski başkanları ve yöneticileri ile özel bir sohbet gerçekleştirdi.
Meclis Başkanı Emin Yılar ve sonrasında Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Gökdere tarafından yapılan karşılama konuşmasının akabinde, hatıra fotoğrafı çektirildi.
Programda Hisarcıklıoğlu’na Tokat’ın yöresel ürünlerinden birisi olan Tokat Bakır İbriği hediye edilirken, geçmiş dönemlerde hem Meclis Başkanlığı hem de Yönetim Kurulu Başkanlığı yapan Ömer Faruk Altıntaş’a hizmet onur plaketi takdim edildi.
Yapılan ziyaret sonrasında cuma namazı için Tokat Karşıyaka Gazi Osman Paşa Merkez Camiine geçildi.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu TOKAT’ta

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir