TFF 3. Lig Takımı Tokat Belediye Plevnespor’un Tecrübeli Defans Oyuncusu Berk Kal, Baba Oluyor

featured

TFF 3. Lig 4. Grupta mücadele eden Tokat Belediye Plevnespor’un tecrübeli defans oyuncusu Berk Kal, 35 yaşında baba olma sevincini sosyal medya hesaplarından paylaştı. Berk Kal, sevincini dostları ve taraftarlarıyla paylaşmak için duygusal bir mesaj yayınladı.

Berk Kal, Instagram hesabından yaptığı duygusal paylaşımda, “Sevgili büyüklerimiz, dostlarımız, arkadaşlarımız sizlere bi haberimiz var. Biz Anne-Baba oluyoruz.” ifadelerini kullandı. Berk Kal’ın bu mutlu haberi, taraftarları ve futbol camiası tarafından sevinçle karşılandı.

Ayrıca, İstanbul’da bulunan kulüp tesislerinde düzenlenen özel bir etkinlikte Berk ve eşi Funda Kal çifti, doğacak bebeklerinin cinsiyetini öğrendi. Etkinliğe, sporcular, eşleri, çocukları, kulüp yöneticileri ve çalışanları da katıldı. Etkinlik sonunda, Berk ve Funda Kal çifti, bir erkek evlat sahibi olacaklarını öğrendi. Kulüp, bu sevinci kutlayarak, çifti tebrik etti ve “Allah analı babalı büyütsün inşallah” dileklerini iletti.

Berk Kal’ın aileye katılacak yeni üyesiyle birlikte futbol sahalarındaki başarısını sürdürmesi beklenirken, taraftarlar da bu mutlu haberle birlikte takımlarının daha fazla zafer kazanmasını umut ediyor.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
TFF 3. Lig Takımı Tokat Belediye Plevnespor’un Tecrübeli Defans Oyuncusu Berk Kal, Baba Oluyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com