Sporculardan Rektör Fatih Yımaza Ziyaret

featured

Türkiye genelinde yapılan çeşitli müsabakalarda dereceye giren Spor Bilimleri Fakültesi öğrencilerimiz Rektör Prof. Dr. Fatih YILMAZ’ı ziyaret etti. Ziyarette Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yavuz Selim AĞAOĞLU, Öğr. Gör. Sebati KAYA, U23 Türkiye Güreş Şampiyonasında Türkiye şampiyonu olan Nesrin BAŞ, Ebru DAĞBAŞI, Üniversitemiz ev sahipliğinde düzenlenen Türkiye Kick Boks Şampiyonasında Türkiye şampiyonu olan Rümeysa MAZGAL ve ülke genelinde farklı zamanlarda yapılan çeşitli müsabakalarda dereceye giren öğrencilerimiz yer aldı.
Rektör Prof. Dr. Fatih YILMAZ, Üniversite olarak sanatsal ve sportif faaliyetleri oldukça önemsediklerini ifade ederek öğrencilerimize her türlü desteğin devam edeceğini vurguladı. Rektör YILMAZ, “Türkiye ve Dünyada çeşitli müsabakalarda hem ülkemizin hem de üniversitemizin adını duyurarak bizleri onurlandıran öğrencilerimizi gönülden tebrik ediyorum” diyerek Spor Bilimleri Fakültesi yönetimine, öğretim elemanlarına ve öğrencilerine başarılarının devamını diledi. Nazik ziyaretlerinden dolayı öğrencilerimize teşekkür etti.
Ziyaret sonrasında Rektör Prof. Dr. Fatih YILMAZ, müsabakalarda başarı gösteren Üniversitemiz Spor Bilimleri Fakültesi öğrencilerine hediye takdiminde bulundu.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Sporculardan Rektör Fatih Yımaza Ziyaret

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com