Şehidimiz Polis Memuru Hakan Telli Son Yolculuğuna Uğurlandı

featured

İstanbul Kağıthane ilçesinde gerçekleştirilen uyuşturucu tacirlerine yönelik operasyon esnasında şehit düşen kahraman polis memuru Hakan Telli, bugün düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı.

https://t.co/zkyP1u5Fyf

 

Şehit polisimizin naaşı, Tokat Havalimanı’na getirildi. Burada, ailesi, Tokat Valisi Numan Hatipoğlu Ak Parti Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt ve çeşitli protokol üyeleri tarafından karşılandı. Törenin düzenlendiği havalimanında duygusal anlar yaşandı. Şehit Hakan Telli’nin vatan için gösterdiği fedakarlık ve cesaret, törene katılan herkesin yüreğinde derin izler bıraktı.

Tokat Havalimanı’ndaki karşılama töreninin ardından, şehit polis memurunun naaşı Reşadiye ilçesine bağlı Bozçalı Kasabası Mezarlığı’na götürüldü. Hakan Telli, bu topraklarda yetişmiş, vatanına sadakatiyle bilinen bir evladı olarak, en yakınları tarafından sonsuzluğa uğurlandı.

Cenaze namazı öncesinde ve sonrasında duyulan saygı duruşları, bir milletin birlik ve beraberlik içinde şehidine olan derin sevgisini ve minnettarlığını gösterdi. Tören boyunca gözyaşlarına hakim olamayan birçok kişi, şehit Hakan Telli’nin vatan için verdiği mücadeleyi ve gösterdiği özveriyi yüreklerinde hissetti.

Şehit polis memuru Hakan Telli’nin naaşı, ikindi namazını müteakip Bozçalı Kasabası Mezarlığı’nda toprağa verildi. Mezarlıkta yapılan dualar ve okunan Kur’an-ı Kerim ayetleriyle birlikte, Hakan Telli’nin manevi huzura kavuştuğu düşünüldü.

Türk milleti, her zaman olduğu gibi bu acı gününde de şehidine sahip çıktı, ona olan minnettarlığını gösterdi. Şehit Hakan Telli’nin fedakarlığı ve vatan sevgisi, Türk milletinin kalbinde sonsuza dek yaşayacak.

Şehitlerimiz her zaman kalbimizde…

Şehidimiz Hakan Telli, İçişleri Bakan Yrd. Sn. Münir Karaloğlu, Emniyet Gn.Müd. Erol Ayyıldız, Vali Numan  Hatipoğlu İl protokolü ve vatandaşlar tarafından Bozçalı Kasabası’nda düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Şehidimiz Polis Memuru Hakan Telli Son Yolculuğuna Uğurlandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com