Kayseri Valisi Çiçek’ten Tokat Depremi İçin Geçmiş Olsun Mesajı

featured

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek: "Tokat'taki Deprem Hakkında Açıklama Yapıldı"

Vali Çiçek'ten Deprem Açıklaması

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Tokat'ın Sulusaray ilçesinde meydana gelen ve 5.6 büyüklüğündeki depremle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Vali Çiçek, depremin Kayseri'de de hissedildiğini belirtirken, şu ana kadar herhangi bir olumsuz durumla karşılaşılmadığını vurguladı.

İlk Tepkiler Geldi

Vali Çiçek, yaptığı açıklamada, "Tokat ili Sulusaray'da meydana gelen 5.6 büyüklüğündeki deprem nedeniyle, Tokat halkımıza ve milletimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. İlimizde de hissedilen bu deprem sonrasında ekiplerimiz saha taramasına başlamış olup, şu ana kadar herhangi bir olumsuz durumla karşılaşılmamıştır," ifadelerine yer verdi. Vali Çiçek'in açıklamaları, depremin yaşandığı Tokat ve çevre illerde alınan ilk resmi tepkiler arasında bulunuyor.

Devam Eden Çalışmalar

Valilik ekiplerinin, olası hasar ve yaralanmaları tespit etmek amacıyla sahadaki çalışmalarına devam ettiği belirtilirken, Vali Çiçek, bölge halkına her türlü destek ve yardımın sağlanacağını belirtti. Ayrıca vatandaşlardan, olası artçı sarsıntılara karşı dikkatli olmaları konusunda uyarıda bulundu.

 

Tokat'ın Sulusaray ilçesinde meydana gelen 5.6 büyüklüğündeki deprem sonrasında Vali Gökmen Çiçek'ten önemli açıklamalar geldi. Depremin etkileri hakkında yapılan açıklamalar ve alınan tedbirler merak konusu oldu.

Hayal Gücünüzü Besleyin: Benzer Konulardaki Bağlantıları İnceleyin

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Kayseri Valisi Çiçek’ten Tokat Depremi İçin Geçmiş Olsun Mesajı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com