Jandarma Teşkilatı’nın 184. Kuruluş Yıl Dönümü Törenle Kutlandı

featured
Jandarma Teşkilatı’nın 184’üncü kuruluş yıl dönümü,  İl Jandarma Komutanlığında düzenlenen törenle kutlandı.

 

Törene Vali Numan Hatipoğlu ve eşi Ayfer Hatipoğlu, Belediye Başkan Vekili Mehmet Ersoy, Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Çoban, İl Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Bahri Bostancı, il protokolü, teşkilat mensupları ve aileleri katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende konuşan İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Bahri Bostancı, Jandarma Teşkilatının vatan savunması ve güvenliği için yaptığı fedakarlıklara değindi.
Vali Numan Hatipoğlu, Jandarma Teşkilatının kuruluş yıl dönümünü kutladı. 30 yıllık mülki idare amirliği hayatında jandarma ve emniyet teşkilatını arkasında bir dağ hissettiğini ifade eden Vali Hatipoğlu, “Jandarma Teşkilatımızın ülkemizin her yerinde her şartta güvenliğimizin sağlanması için yaptıkları üstün fedakarlık her türlü takdirin üstündedir. Tokat İl Jandarma Komutanlığımıza bağlı olan Jandarma Özel Harekat ve komanda taburlarımız,  ülkemizin güvenliğini sağlamak için şu an itibariyle Suriye’de, Kuzey Irak’ta ve ülkemizin farklı yerlerinde fedakarca görev yapmaktalar. Aslında orada yaptıkları görevle Tokat’ta bizlerin huzur ve güvenliğini sağladığını çok iyi biliyoruz. Kendilerine şükran borçlu olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Ailelerine de yaptıkları bütün fedakarlıktan dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. Jandarma Teşkilatımız kuruluşundan itibaren aldıkları o uzun yol içerisinde gerçekten devletimizin en önemli yapı taşlarından birisi olmuştur. Gece gündüz demeden, mesai mefhumu gözetmeden ülkenin her noktasında her yerinde varlar. Deprem bölgesinde omuz omuza yapmış olduğumuz çalışmalar nedeniyle de ayrıca teşekkür ediyorum.
184. kuruluş yıl dönümünde fedakarca çalışmakta olan jandarma teşkilatımızın mensuplarını yürekten kutluyorum. Sağ olsunlar. Var olsunlar.” diye konuştu.
Halk oyunları ekiplerinin ve narkotik köpeğin gösterilerinin sunulduğu törende çeşitli etkinlikler yer aldı. Jandarma Teşkilatının resmi geçit töreninin ardından Jandarma Komutanlığının yapmış oldukları çalışmalar düzenlenen sergi ile davetlilere sunuldu.
https://youtu.be/ethztPsg1Z0

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Jandarma Teşkilatı’nın 184. Kuruluş Yıl Dönümü Törenle Kutlandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com