Gizem Özdilli – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Gizem Özdilli – Tüm Bilgiler, Biyografi, Özel Hayatı ve Kariyeri

Gizem Özdilli Kimdir?

Gizem Özdilli, 13 Ağustos 1972 doğumlu olan ve şu anda 44 yaşında olan ünlü bir Türk model, şarkıcı ve yemek kitabı yazarıdır. Ankara, Türkiye doğumlu olan Özdilli, aslen burada doğmuş ve büyümüştür. Güneş burcu Aslan olan ünlü isim, 1.74 metre boyunda ve 63 kilogramdır. Açık mavi gözlere ve koyu sarı saçlara sahiptir.

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Gizem Özdilli, Ankara’da dünyaya gelmiş ve lise eğitimini tamamladıktan sonra Miraj Ajansı’na kayıt olmuş ve modellik kariyerine başlamıştır. Daha sonra genç yaşta İstanbul’a taşınmış ve estetik operasyonlarla kariyerini ilerletmiştir. Müzik kariyerine de adım atmış olan Özdilli, bir dönem “Adrenalin” adında bir müzik grubu kurmuş ve ardından birlikte kafe işletmeye başlamıştır. 2012 yılında “Gizem’in Mutfak Aşkı” isimli yemek kitabı yazmış ve çok sayıda ödül kazanmıştır. Ayrıca “İşte Benim Stilim” yarışmasına katılarak büyük ilgi görmüş ve birinci olmuştur.

Özel Hayatı

Gizem Özdilli’nin özel hayatı da geniş yankı uyandırmıştır. Eski Beşiktaş kulübü başkanı Serdar Bilgili ile yaşadığı ilişki magazin gündemine bomba gibi düşmüş ve bir süre boyunca medyanın odak noktası olmuştur. Şu anda sevgilisi Serdar Tosun ile birlikte olan ünlü isim, ilişkisiyle de sıkça gündemde yer almaktadır.

Sonuç

Gizem Özdilli’nin kariyeri ve özel hayatı hakkında merak ettiğiniz her şeyi burada bulabilirsiniz. Onun biyografisi, kariyeri, sevgilisi ve özel hayatı ile ilgili tüm detayları en güncel ve doğru bilgilerle burada bulabilirsiniz.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Gizem Özdilli – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com