Alessandra Ambrosio – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Alessandra Ambrosio Kimdir?

Alessandra Ambrosio, 11 Nisan 1981 tarihinde Brezilya’nın Erexim kasabasında doğmuştur. Gerçek adı Alessandra Corine Ambrosio olan ünlü model, 35 yaşındadır ve Güneş burcu Koç’tur. 1.77 metre boyunda olan Ambrosio, 55 kilogram ağırlığındadır. Jamie Mazur ile evlidir ve bir çocukları vardır.

Kısaca Hayatı (Biyografi)

Alessandra Ambrosio’nun güzellik kavramına olan ilgisi küçük yaşlardan itibaren belirgin olmuştur. Henüz 11 yaşındayken estetik bir ameliyat geçirmiş ve kendine olan özgüveni artmıştır. 15 yaşındayken bir güzellik yarışmasına katılan Ambrosio, dereceye girememiş ancak yarışmayı düzenleyen ajansın dikkatini çekmiş ve uzun süreli bir sözleşme imzalamıştır.

2000 yılında ünlü moda dergisi Elle için verdiği cesur pozlar sayesinde tanınmış ve Victoria’s Secret mankenleri arasına katılmıştır. Oyunculuk kariyeri de bulunan Ambrosio, Hollywood yapımı filmlerde ufak roller almış ve adını geniş kitlelere duyurmuştur.

Alessandra Ambrosio Hakkında Bilinmeyenler

Modellik kariyeri boyunca 50’yi aşkın derginin kapak fotoğrafına çıkan Ambrosio, 1996 yılında Glamour dergisinin kapak fotoğrafında yer almıştır. Kardeşi Alina Ambrosio ünlü bir avukattır. 2008 yılında AskMen tarafından ”Dünyanın En Çekici 99 Kadını” arasında gösterilen Ambrosio’nun ailesi petrol işiyle ilgilenmektedir.

Eski Sevgilileri

Alessandra Ambrosio’nun eski sevgilisi Marcelo Boldrini ile yaklaşık dört yıl birliktelik yaşamıştır. Daha sonra Brezilya’da dergi editörlüğü yapan Steve Allain ile kısa bir süreliğine beraber olmuştur.

Alessandra Ambrosio’nun kariyeri ve özel hayatına dair merak edilen diğer detaylar için takip etmeye devam edin.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Alessandra Ambrosio – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com