EKREM İMAMOĞLU TOKAT PROGRAMINI MİLLET İTTİFAKI BASIN TOPLANTISIYLA DUYURDU

featured

Ani gelişen bir program olduğu için bazı Millet İttifakı ortağı il başkanlarının programa katılamadığını belirterek sözlerine başlayan CHP Tokat İl Başkanı Murat Yazıcı,
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı ve aynı zamanda Millet İttifakı cumhurbaşkanı yardımcısı adayı Ekrem İmamoğlu’nun Tokat’ta bir dizi ziyaret programları olacağını duyurarak tüm Tokat halkını Cumhuriyet Meydanında gerçekleşecek mitinge davet etti.

EKREM İMAMOĞLU PROGRAMI
Amasya ve Tokat programı için İmamoğlu’nun 11.00’da Amasya Merzifon Havalimanı’na geleceğini söyleyen CHP İl Başkanı Yazıcı, programın detaylarını şöyle verdi: “Oradaki halk buluşma gerçekleşecek. Merzifon ilçesinde halk buluşması gerçekleştirilecek. Peşinden Merzifon ilçesinden Amasya’ya geçip Amasya’da bir halk buluşması ve Amasya’dan Tokat’a gelecek. Oradan sonraki programda Tokat’ımızla ilgili olacak. Cumhuriyet Meydanımızda Millet İttifakı ortağı tüm partilerimizin katılımıyla ve Ekrem Başkanın katılımıyla bir mitingimiz gerçekleşecek. Mitingimizden sonra Tokat Taşhan’da bir esnaf ziyaretimiz olacak, esnaflarımızla sohbet edecek Ekrem Başkanımız. Onların fikirlerini almayı düşünüyor. onların sıkıntılarını dinleyecek. Ramazan’dan ötürü bir iftar programımız var. Programımız muhtarlarımız ve STK başkanlarımıza yönelik olacak İstanbul Büyükşehir organizasyonunda yapılan bir program. Akşam saat 20.30’da da gençlerle kafede oturup kahve eşliğinde bir sohbet edeceğiz Kahve ve çay içeceğiz” dedi.

İl Başkanı gençlerle buluşmanın ardından Ekrem İmamoğlu’nu Tokat Havalimanından İstanbul’a uğurlayacaklarını bildiren CHP İl Başkanı Yazıcı, “Tüm Tokatlı hemşehrilerimizi ve siz kıymetli basın mensuplarımızı davet etmek istiyoruz. Mitingimizde sizlerle bir arada olmak istiyoruz” diye konuştu.

Tokatlı CHP Milletvekili Özgür Karabat’ın da programa katılacağı öğrenildi. CHP Tokat Milletvekili adaylarının da belli olmuş olacağını belirten Yazıcı, “Tokat’ın da milletvekili adayları belli olmuş olacak. Aday adaylarımız artık aday olmuş olacaklar. Onların hepsi Tokat’ta olacaklar” dedi. Millet İttifakı adına toplantıya katılan il başkanları miting ve diğer programlara katılacaklarını belirterek herkesi programa davet etti.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
EKREM İMAMOĞLU TOKAT PROGRAMINI MİLLET İTTİFAKI BASIN TOPLANTISIYLA DUYURDU

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com