DEPREMZEDE ÇOCUKLAR, TOKAT’TA BAYRAM SEVİNCİNİ YAŞADI

featured

Tokat Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, depremzede çocuklara bayram sevincini Tokat’ta yaşattı.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Sulusaray ve Yeşilyurt İlçelerinde depremden etkilenen çocuklar için Tokat Belediyesi tarafından etkinlikler düzenlendi.
Depremin vurduğu Sulusaray ve Yeşilyurt İlçelerindeki çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını doyasıya yaşamaları için Tokat Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu’nun talimatlarıyla Tokat’a getirildi.
Tokat Belediyesi Hıdırlık Sosyal Tesislerinde öğle yemeğinde depremzede çocuklarla bir araya gelen Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu basın mensuplarına yaptığı açıklamada;
“Bugün 23 Nisan, herkes çok neşeli. Çocuk gülerse, dünya güler. Bizler de Tokat Belediyesi olarak deprem bölgesi Sulusaray ve Yeşilyurt İlçelerimizdeki çocuklarımızı şehrimizde misafir ediyoruz. Onlar için güzel bir organizasyon hazırladık. Hem deprem psikolojisinden kurtulmalarını sağlamak hem de bayramın coşkusunu yaşamaları adına çocuklarımızla Tokat Merkezimizde bir aradayız.
Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklarımıza armağan ettiği bu bayramı doyasıya yaşamaları için biz yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi.
Belediye Başkanı Mehmet Kemal Yazıcıoğlu, Sulusaray ve Yeşilyurt İlçelerinden gelen çocuklarla birlikte önce Kanal Tokat’ta kayıklarla tur yaptıktan sonra Gaziosmanpaşa Stadyumunda düzenlenen Çocuk Şenliği’ne katıldılar.
Çocuk Şenliği’ne katılan çocuklar depremin etkisinden kurtulup 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını doyasıya eğlenerek kutladılar.

1
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
DEPREMZEDE ÇOCUKLAR, TOKAT’TA BAYRAM SEVİNCİNİ YAŞADI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com