TBMM’nin 104. Kuruluş Yıl Dönümünde Çocuk Bahçesi ve Bilim Şenliği: Milletvekili Aldemir’in Gözünden Bir Anlatı

featured
Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanımız Sayın Numan Kurtulmuş, Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Cevdet Yılmaz, Bakanlarımız ve milletvekillerimizle birlikte, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve milli mücadele kahramanlarımızı rahmetle, saygıyla yâd ettik.

Gazi Meclisimizin tarihi bahçesinde, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 104. kuruluş yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu kutlamak için renkli etkinliklerle dolu bir gün yaşandı. Tokat Milletvekili Dt. Cüneyt Aldemir, bu anlamlı günde, çocukların dünyasına dokunmak ve bilime olan tutkularını desteklemek amacıyla düzenlenen Çocuk Bahçesi ve Bilim Şenliği’ne katıldı.

Aldemir, ziyaretinde duyduğu memnuniyeti şu sözlerle ifade etti: “Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının ve ulusal egemenliğimizin ilan edildiği bu anlamlı günde, Gazi Meclisimizin bahçesinde kurulan Çocuk Bahçesi ve Bilim Şenliği’ni ziyaret ettik. Çocuklarımızın hayallerine, meraklarına, bilime olan tutkularına ortak oluyoruz.”

Bahçedeki renkli etkinlikler, çocukların yaratıcılığını ve keşfetme isteklerini desteklemek için özenle tasarlanmıştı. Çocuklar, bilimsel deneyler yapma fırsatı bulurken, doğayla iç içe oyunlar oynayıp eğlenirken, Milletvekili Aldemir ve diğer katılımcılar da onların coşkusuna ortak oldu.

1
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
TBMM’nin 104. Kuruluş Yıl Dönümünde Çocuk Bahçesi ve Bilim Şenliği: Milletvekili Aldemir’in Gözünden Bir Anlatı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com