BAŞKAN EROĞLU: “BİZE BİR TEBESSÜM YETER”

featured

Tokat Belediyesi Sosyal ve Kültür İşleri Müdürlüğü Çorba İkram aracı her gün farklı bir bölgede sabahın erken saatlerinde çorba ikramına devam ediyor.
Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nun sosyal belediyecilik faaliyetleri kapsamında hayata geçirdiği İkram Aracı, her sabah Tokatlılara ikramda bulunuyor.
Her gün farklı bir bölgede yaklaşık 500 kişilik çorba ikramında bulunduklarını belirten Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, “iyi günde, kötü günde hep birlikte olmaya devam ediyoruz” dedi.
Başkan Eyüp Eroğlu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Sosyal Belediyecilik faaliyetleri kapsamında vatandaşlarımızın her daim yanında olmaya devam ediyoruz. 2014 Yılında göreve geldiğimiz günden itibaren, gerek hastane önlerinde, gerek okul bölgelerimizde gerekse sabahın erken saatlerinde vatandaşlarımızın yoğun olduğu bölgelerde çorba ikramına devam ediyoruz. Her gün 500 kişilik sıcak çorba hazırlıyor ve ikram ediyoruz. Özellikle soğuk kış günlerinde ikram ettiğimiz çorbalarla vatandaşlarımızın yüzünde tebessüm oluşturuyoruz. Hamdolsun hemşerilerimizden çok güzel geri dönüşler alıyoruz.
İkram aracımız dün Fidanlık mevki okullar bölgesindeydi. Bugün de Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hastanesi Acil Servisi önünde vatandaşlarımıza ikramda bulundu. Bütün hastalarımıza Rabbimden acil şifalar diliyorum. İnşallah en kısa sürede sağlıklarına kavuşurlar. Emeği geçen bütün mesai arkadaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Afiyet olsun” dedi.
Çorba ikramını memnuniyetle karşılayan vatandaşlar ise, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’na ve Tokat Belediyesi çalışanlarına teşekkür ettiler. Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hastanesi Acil Servisi’ne Erbaa’dan gelen bir hasta yakını ise, ikram aracı hizmetinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İlçeden sabahın erken saatinde ailesiyle birlikte geldiğini belirterek, “Sayın Belediye Başkanımızdan Allah razı olsun. Tokat’ımıza yaptığı hizmetleri her gün takip ediyoruz. Çorba ikramı da ayrıca çok güzel. Çocuklarımızla birlikte erken saatlerde Erbaa’dan Tokat’a geldik. Hastane önünde böyle bir ikramda bulunulması bizlerin içini ısıttı. Rabbim, vesile olan herkesten razı olsun” dedi.

 

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
BAŞKAN EROĞLU: “BİZE BİR TEBESSÜM YETER”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com