AK PARTİ TOKAT İL BAŞKANI ALDEMİR VE YÖNETİMİNDEN ANKARA ÇIKARTMASI

featured

Ak Parti Tokat İl Başkanı Cüneyt Aldemir Ak Parti Tokat Teşkilatı, Belediye Başkanları ve meclis üyelerimizden oluşan heyetle Anayasa Komisyon Başkanı olarak seçilen Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt’a hayırlı olsun ziyareti vesilesi ile gittiği Ankara’da TBMM’de ve Ak Parti Genel Merkezinde ziyaret ve çalışmalarda bulundu. İl Başkan Cüneyt Aldemir’in heyeti İl Yönetim Kurulu üyelerimizle birlikte, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, İlçe Başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, İlçe ve Belde Belediye Başkanları ile İl Genel ve Belediye meclis üyeleriden oluştu.
İl Başkanı Cüneyt Aldemir ve Tokat heyeti öncelikle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle TBMM Anayasa Komisyon Başkanı iken Adalet Bakanı olarak görevlendirilen Bekir Bozdağ’ın yerine TBMM Anayasa Komisyon başkanlığına seçilen Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt’ı ziyaret ettiler. Ziyarette İl başkanı Anayasa Komisyonu Başkanı Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt’a heyetimizi ve Tüm toka teşkilatları adına hayırlı olsun dileklerinde bulundu ve ülkemize ve milletimize bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada başarılarının daim olmasını diledi.
İl Başkanı Cüneyt Aldemir ve heyeti daha sonra Ak Parti Genel Merkezinde Genel Başkan Yardımıcısı, Genel Merkez Halkla İlişkiler Başkanı ve Tokat Milletvekili Özlem Zengin İle bir araya geldiler. İstişare ve değerlendirme toplantılarıyla devem eden programlardan sonra İl Başkanı Cüneyt Aldemir Tokat siyasi olarak altın çağıını yaşyor, Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt’ın Anayasa Komisyonu Başkanı olarak seçilmesinden dolayı ayrıca mutlu ve gururluyuz. Gerek Genel Merkezde Genel Başkan Yardımcıları, TBMM’ diğer milletvekilleriyle, Bakan ve bürokraside yer alan diğer bürokratlarla Tokat hiçbir dönemde olmadığı kadar güçlü ve etkilidir. Bu anlamda ülkenin her noktasında olduğu gibi tokat ilide her alanda yapılan yatırımlarla büyümeye ve kalkınmayla devam ediyor, birlik ve beraberliğimzle geleceğimize daha umut ve heyecanla bakıyoruz’ diye konuştu.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
AK PARTİ TOKAT İL BAŞKANI ALDEMİR VE YÖNETİMİNDEN ANKARA ÇIKARTMASI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com