Vali Dr. Ozan Balcı’dan Yeni Yıl Ziyaretleri

featured
Vali Dr. Ozan Balcı, protokol mensupları ile birlikte yeni yıla görevi başında giren kurumları ve kurum personelini ziyaret ederek, işlerinde kolaylıklar dileyip, yeni yıllarını kutladı.
Uygulama Noktası Ziyareti
Vali Dr. Ozan Balcı, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu ve İl Jandarma Komutan Vekili  Vedat Türkmen ile Geyras Mevki Uygulama ve Kontrol Noktasını ziyaret ederek, çalışmalarla ilgili bilgi aldı.
Görevi başındaki güvenlik güçlerinin yeni yıllarını kutlayan Vali Dr. Ozan Balcı, “Jandarma ve Emniyet Teşkilatımız halkımızın huzuru, güvenliği ve esenliği için canla başla birlikte çalışıyor. Allah güç kuvvet versin, yeni yıla görevi başında giren tüm güvenlik güçlerimizin yeni yılını kutluyor, aileleriyle birlikte sağlık, afiyet diliyorum.” dedi.
Behzat Zabıta Karakoluna Ziyaret
Daha sonra Behzat Zabıta Karakolunu ziyaret eden Vali Dr. Ozan Balcı, vatandaşların huzuru için görevlerine gece gündüz demeden devam eden zabıta ekiplerini yeni yılını kutlayarak, aileleriyle birlikte sağlık ve mutluluklar diledi.
İtfaiye Ekipleri Ziyareti
Vali Dr. Ozan Balcı, İtfaiye Müdürlüğünü de ziyaret ederek,itfaiye ekipleri ile bir süre sohbet etti. Çalışmalar ile ilgili bilgi alan Vali Dr. Ozan Balcı “Fedakarca yaptığınız işi önemsiyorum. Cansiperane çalışıyorsunuz. Allah kaza bela vermesin, güç kuvvet versin. Sizin ve ailelerinizin yeni yılını kutluyor sağlık ve afiyet diliyorum.” dedi.
112 Acil Çağrı Merkezi Ziyareti
Vali Dr. Ozan Balcı, Acil Çağrı Hizmeti veren kurumların (Emniyet, Jandarma, Sağlık, Merkez İtfaiye ve Orman) 112 numarası altında birleştiği Acil Çağrı Merkezini ve GAMER’i ziyaret etti.
Merkez çalışanları ile bir süre sohbet ederek, çalışmaları hakkında bilgi alan Vali Dr. Ozan Balcı, işlerini titizlikle ve özveri ile yerine getiren 112 Acil Çağrı Merkezinde ve GAMER’de görev yapan tüm ekiplerin yeni yılını kutlayarak, aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yıl geçirmelerini diledi.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Vali Dr. Ozan Balcı’dan Yeni Yıl Ziyaretleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com