Tuğba Özay – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

featured

Tuğba Özay – Hayatı, Kariyeri ve Özel Hayatı

Tuğba Özay Kimdir?

Tuğba Özay, 10 Şubat 1978 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiş, ünlü bir yazarın kızıdır. Fenerbahçe Lisesi’nden mezun olduktan sonra Haliç Üniversitesi’nde eğitim görmüştür. Eğitimini tamamladıktan sonra tiyatro eğitimi almış ve Fenerbahçe voleybol takımıyla profesyonel sporcu olarak da başarılı bir kariyere sahiptir. Ayrıca, “Miss Model of Turkey” yarışmasını kazanarak moda dünyasında da adını duyurmuştur.

Kariyeri

Tuğba Özay, 1996 yılında Fransa’ya giderek modellik kariyerine adım atmıştır. Avrupa’nın “Yılın Modeli” seçilmesiyle kariyeri hızla yükselmiş ve televizyon dünyasına adım atmıştır. “Sonradan Görmeler” dizisinde rol alarak oyunculuk kariyerine de başarılı bir şekilde adım atmıştır. Mehmet Ali Erbil’in sunduğu “Çarkıfelek” programı ile geniş kitleler tarafından tanınmıştır. Ayrıca, 2016 yılında Acun Medya’nın yapımını üstlendiği Survivor yarışmasına katılarak kariyerinde zirveye çıkmıştır. Aynı zamanda bir süre ekranlarda sunuculuk da yapmıştır.

Özel Hayatı

Tuğba Özay’ın sevgilisi Ludovic Fattizzo’dur ve 2009 yılında evlenmiştir. Birlikte mutlu bir evlilik sürdürmektedir.

Fiziksel Özellikleri

Göz rengi kahverengi, doğal saç rengi koyu kahverengi olan Tuğba Özay’ın kilosu 68, boyu ise 1.80 m veya 180 cm’dir.

Sonuç

Tuğba Özay, hem modellik kariyeriyle hem de televizyon dünyasındaki başarılarıyla adından sıkça söz ettiren bir isimdir. Başarılarıyla değil, aynı zamanda özel hayatıyla da dikkat çeken Özay, sevenleri tarafından büyük bir hayran kitlesine sahiptir.

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tuğba Özay – Kaç Kilo, Boyu Kaç, Nereli, Kaç Yaşında, Sevgilisi Kimdir ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

meritking giriş meritking kingroyal madridbet giriş idealacesports.com